г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

PROFFSTORE HACKATHON — хакатон тисячі одна людина

12297924_1082115068499991_938231196_o (2)12-13 грудня у київському креативному кластері «Арт-завод Платформа» пройде найбільший хакатон в Європі

Proffstore Hackathon пройде під девізом «FEEL FREEDOM». Організатори впевнені, що свобода реалізовувати свої найбожевільніші і нестандартні ідеї — ключ до появи рішень здатних перевернути світ з ніг на голову.

Девіз визначив і формат цього Хакатона. Самий волелюбний хакатон не матиме рамок і обмежень за тематикою, він буде безкоштовним, а найголовніше — він буде цікавий кожному гостю, навіть якщо він не програміст. В рамках Хакатона можна буде послухати гуру маркетингу, дизайну і розробки ІТ технологій.

Хакатон пройде в популярному київському креативному кластері «Арт-завод Платформа». Це місце для розвитку творчості, бізнесу, самореалізації та яскравого дозвілля. Тут підтримують всіх інноваторів, які прагнуть вкладати сили в розвиток IT індустрії. Кластер створює перспективний IT центр, активно підтримуючи ініціативи у цій сфері.

Proffstore Hackathon збере розробників, дизайнерів, маркетологів і всі компанії, які прагнуть щось створювати і міняти за допомогою новітніх IT рішень. Не менш +1000 ініціативних професіоналів будуть трудитися 24 години, щоб видати щось абсолютно нове і не банальне.

Proffstore Hackathon дасть можливість перевірити свою ідею на міцність, проявити себе в нестандартних умовах, познайомитися з цікавими людьми, знайти однодумців, створити команду, зробити те, що дійсно подобається і виграти цінні призи!

Приймайте участь у наймасштабнішому Хакатони в Європі!

Реєстрація учасників: http://hackathon.proffstore.com/

Подробиці про захід https://www.facebook.com/proffstorehack/timeline

Місце проведення — арт-завод Платформа, вул. Біломорська, 1

Організатори:

Proffstore — міжнародна фріланс-біржа. Місія проекту — створення професійної спільноти українських фрілансерів, здатного ефективно вирішувати проблеми, пов’язані з недостатнім розвитком ринку і відсутністю культури фрілансу в Україні.

Hackraft — резиденти коворкінгу «Платформа», які прагнуть створити майданчик для спілкування розробників, дизайнерів і всіх хто хоче долучиться до процесу створення нових продуктів вже сьогодні. Hackraft провів DOU Hackaton, який зібрав понад 1000 розробників і дизайнерів, а також SE2015 — найбільшу конференцію в Україні, яка об’єднала більше 4000 учасників.

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения