г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

Освіта для інноваторів — Huawei і Комп’ютерна Академія ШАГ оголошують про співпрацю

11330 січня 2015 Компанія Huawei, світовий лідер в галузі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), один з лідерів з поставок смартфонів у світі, повідомляє про початок співпраці з Комп’ютерною Академією ШАГ — лідером української IT-освіти.
 

Відома своїм інноваційним підходом як до роботи, так і до створення продуктів (Huawei увійшла до ТОП-50 Найбільш інноваційних компаній світу (Бостонська консалтингова група) і ТОП-100 світових інноваторів (Thomson Reuters ‘Top 100 Global Innovators), компанія Huawei прагне здійснювати свій внесок у розвиток інновацій, в тому числі і в Україні.

 

З цією метою Huawei і Комп’ютерна Академія ШАГ підписали Меморандум про співпрацю.

Комп’ютерна Академія ШАГ — найбільший недержавний міжнародний навчальний заклад, що спеціалізується на професійній комп’ютерній освіті. Філії Академії працюють в 15 найбільших містах України, а також у Росії, Чехії, Казахстані, Білорусі, Бразилії, Молдові та Естонії. За більш ніж 14 років своєї роботи випускниками академії стали десятки тисяч людей, які успішно працюють в ІТ-сфері в Україні та далеко за її межами. На даний момент в Академії навчаються понад 15 тисяч студентів.

ШАГ спеціалізується на професійній комп’ютерній підготовці програмістів, системних адміністраторів, фахівців з WEB, дизайнерів. Особлива увага в Академії приділяється підготовці розробників мобільних додатків і кросплатформених ігор, оскільки ці продукти зараз розвиваються найбільш динамічно.

 

З 2015 року студенти Академії ШАГ на практиці зможуть налагодити роботу власних мобільних додатків, використовуючи сучасні девайси Huawei. У Київській філії Академії пристрої Huawei будуть розміщені в спеціальних зонах відкритого користування. Незабаром в Академії відкриється і аудиторія Huawei.

Окрім цього, Huawei буде підтримувати Комп’ютерну Академію у проведенні тематичних заходів та IT-змагань. Вже цієї весни за підтримки Huawei відбудеться Міжнародний чемпіонат IT-талантів — «Золотий байт».

 

В рамках співпраці в Комп’ютерній Академії ШАГ будуть проходити зустрічі смарт-клубу «Гаджетоманія», спонсором яких є Huawei. Заходи проводитимуться у форматі круглого столу для всіх, хто цікавиться новинками світу девайсів або розмірковує над покупкою пристрою для себе. Зовсім скоро — вже 12 лютого — відбудеться чергове засідання клубу, модератором якого традиційно виступить Олександр Іваник, відомий журналіст з IT-технологій.

Детальніше на сторінці спільноти Huawei в Facebook.

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения