г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

Другий міський фестиваль винахідників Kyiv Mini Maker Faire відбудеться 14 листопада на ВНДХ.

для главнойMaker Faire Kyiv опублікував програму 14 листопада: справжні українські винахідники, найкрутіші технології у вас на долоні, майнкрафт, зустріч з руйнівниками міфів Креосан, професії майбутнього і багато іншого драйву.

Другий міський фестиваль винахідників Kyiv Mini Maker Faire відбудеться 14 листопада на ВНДХ. Він об’єднає більше 100 учасників, які створюють, винаходять, а головне — готові ділитися своїми уміннями. У кращих традиціях мейкерства: геніально, інтерактивно, відкрито, весело і family friendly. Ми навчимося!

Хедлайнерами фестивалю стануть зірки YouTube — луганські руйнівники міфів Kreosan, а також 12 відео блогерів, які винаходять, вигадують, лагодять і вчать цьому своїх передплатників. Протягом дня на сцені Агентства Інтернет Прав AIR вони створюватимуть мейкерський відео-контент на ваших очах і вчитимуть всіх бажаючих як створювати свій відео-канал.

dsc_0351_18660499732_o

У цей день всі учасники дають можливість спробувати навчитися тому, що вони роблять самі. Сфери діяльності наших мейкерів: від картонних театрів до найрізноманітніших роботів, музичні інструменти, ракети, дрони, саморобні транспортні засоби, дерево, бетон та речі, які роблять життя кращим, розумна кавоварка, яка отримала приз редакції журналу Make на Maker Faire New York в жовтні, велика зона інтернет речей, яку підтримує IOT HUB, 30 майстер-класів на будь-який смак і рівень підготовки.

Генеральний спонсор Maker Faire Intel представить нову плату Arduino 101 (Genuino 101 в Італії), яку вперше показали на Maker Faire у Римі, і розповість про нові можливості. Прямо на місці можна буде пройти майстер-клас з програмування мікроконтролерів.

Свої проекти представлять лабораторії університетів, загальноосвітні та IT школи, представники МАН, дитячих гуртків. У зоні майстерень можна буде спробувати попрацювати з найрізноманітнішим обладнанням. У зоні NoWaste ми продовжимо показувати, як і навіщо потрібно сортувати і переробляти сміття. І як отримувати з цього предмети декору, прикраси, і навіть меблі.

Завдання фестивалю: показати мейкерам різного рівня нові можливості. Саме для цього буде діяти зона експертизи, де всі бажаючі зможуть порадитися про питання патентів, залучення інвестицій, навчання та розвитку, а також лекційна зона.

Приходьте і переконайтеся, що українці — справжні мейкери!

Оновлення програми доступні на сайті: http://makerfairekyiv.com

Квитки: http://makerfaire.ticketforevent.com

Приємний бонус: для вчителів та молодих вчених є квота на безкоштовні квитки, для студентів діють знижки.

Фестиваль є частиною міжнародного проекту Maker Faire, майданчиком для спілкування винахідників, новаторів, які створюють своїми руками.

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения