г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

Академія ШАГ відкриває перший ВНЗ спеціалізований на IT-освіті

15644840_10153871720216534_2009135809_nУ Львові відкривається перший в Україні вищий навчальний заклад, що спеціалізується виключно на IT освіті — приватний вищий навчальний заклад “Комп’ютерна Академія ШАГ”.

Абітурієнти зможуть обирати з чотирьох напрямів навчання: програмування, мережеві технології та кібербезпека, графічний дизайн і розробка web-проектів, а також новий для нашої країни та дуже трендовий у світі — IoT (Інтернет речі). Усі навчальні програми ВНЗ розроблені з врахуванням міжнародних вимог та враховують особливості сучасного ринку праці, а викладають практикуючі IT-фахівці провідних компаній України.

Презентація нового ВНЗ супроводжувалась публічними обговореннями сучасних проблем та потреб локальної IT-екосистеми за участю експертів. Серед учасників дискусії: Дмитро Корчевський (засновник та генеральний директор Комп’ютерної Академії ШАГ), Віктор Волошин (ректор ПВНЗ «Комп’ютерна Академія ШАГ»), Андрій Москаленко (заступник міського голови Львова з питань розвитку), Яніка Мерило (політична та громадська діячка, фахівець з питань ангельських інвестицій та інформаційного суспільства), Степан Веселовський (CEO львівського ІТ-кластеру), а також представники найбільших IT-компаній України (SoftServe, ELEKS) та департаменту освіти Львівської обласної державної адміністрації.

15645677_10153871718716534_842372958_n«Цінність компанії — це перш за все люди, на жаль, талановитих кадрів не вистачає. Відкриття нових навчальних закладів — це завжди добре, особливо добре, що цей навчальний заклад — приватний, адже це означає, що він буде мати свободу. Навчальна програма навчання — дуже прогресивна, як бакалаврату, так і магістратури — це рівень передових напрямів розвитку ІТ Це буде серйозний вклад в нарощення потенціалу талантів та ІТ Львова» — розповів Голова ради директорів компанії SoftServe Ярослав Любінець.

Львівський філіал Комп’ютерної Академії ШАГ став першим приватним освітнім IT закладом, якому Міністерство освіти та науки України надало ліцензію вищого навчального закладу у напрямку “Інформаційні Технології”. Отримана акредитація дозволяє готувати студентів до рівня кваліфікації бакалавр та магістр. Відповідно ПВНЗ “Комп’ютерна Академія ШАГ” буде надавати відповідні дипломи державного зразка. Також, за умови проходження відповідних курсів, абітурієнти матимуть можливість отримати міжнародні сертифікати від лідерів індустрії: Microsoft, Cisco и Autodesk.

«Створення вищого навчального закладу ІТ-спрямування є логічним продовженням нашої роботи, адже вже понад 15 років ми активно розвиваємо навчальні ІТ-центри по всій Україні, а також за її межами. Не довелося довго думати аби вибрати Львів для відкритті ІТ-ВНЗ. Динаміка росту ІТ-індустрії, ініціативи, які втілює місто разом з ІТ-компаніями — це вагомі аргументи для того, аби зрозуміти, шо сфера ІТ повинна прогресувати у Львові. Тут є таланти, події, які залучають школярів у світ ІТ, є компанії, де студенти можуть практикуватися, є науково-технічний та кадровий потенціал, це все говорить про те, що Львів є лідером з розвитку ІТ і це демонструє величезний потенціал» — розповів засновник, генеральний директор Комп’ютерної Академії ШАГ Дмитро Корчевський.

Однією з переваг приватного вищого навчального закладу “Комп’ютерна Академія ШАГ”, є підтримка галузевих лідерів України, таких як EPAM, SoftServe, Global Logic та інші. Фахівці цих компаній приймають участь у формуванні навчальних програм, а найкращі студенти отримують можливість проходження практики на реальних проектах.

У ПВНЗ “Комп’ютерна Академія ШАГ” студенти не лише отримають багаж актуальних знань, а ще й навчаться адаптивності, відкритості до нових технологій та самоосвіті. Також вони отримають знання по проектній роботі, навички командної взаємодії, сформують портфоліо проектів, створених під керівництвом досвідчених менторів та пройдуть підготовку до співбесід та участі у партнерських та грантових програмах. Це дозволить їм реально підготуватися до роботи та знайти її, а не лишень отримати “палітурку”.

15645618_10153871718711534_1855761385_nУкраїнському IT-сектору зараз конче необхідні кваліфіковані кадри, які зможуть підтримати та прискорити темпи розвитку галузі. Потрібні фахівці з актуальними навичками та знанням сучасних інструментів і технік. І ПВНЗ “Комп’ютерна Академія ШАГ” готовий допомогти з рішенням цієї проблеми — перші студенти очного та заочних відділень почнуть свою підготовку з осені 2017 року. Їх вже чекає сучасна матеріально-технічна база з комфортними аудиторіями, проекційна техніка та сучасні комп’ютери з ліцензійним ПЗ. Усе необхідне для забезпечення цікавого та ефективного навчального процесу.

«Ми хочемо забезпечити випускника університету найдорожчим продуктом на сьогоднішній день, а найдорожче – це знання. Одним з завдань є підготовка фахівців нової формації. Ми повинні виховувати лідерів, які генеруватимуть і запроваджуватимуть нові ідеї. Інтелект – це те, що повинно бути попереду» — зазначив ректор ПВНЗ «Комп’ютерна Академія ШАГ» Волошин.

Довідка. Комп’ютерна Академія ШАГ працює з 1999 року. Це – міжнародний навчальний центр, котрий спеціалізується на професійній ІТ — освіті. Авторизований навчальний центр Microsoft, Cisco, Autodesk. Станом на сьогодні відкрито 43 філії у 15 країнах(США, Бразилія, Болгарія, Казахстан, Камбоджа, Білорусь та інші), в яких навчається понад 25 тис. студентів.

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения