г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

3D Print Conference. Kiev – тривимірний світ можливостей

5610 вересня на головній арені країни  НСК «Олімпійський» — відбудеться 3D Print Conference, під час якої підприємці та розробники ознайомляться з новими способами впровадження технології, а також отримають свіжу інформацію від іноземних та вітчизняних фахівців, що працюють в цій галузі.

В останні кілька років 3D-друк перетворився з кумедної розважальної теми для створення виробів і рукоділля, в промислову галузь, можливості якої використовуються в архітектурі, дизайні і рекламі.
Враховуючи досвід проведення заходів серії 3D Print в Баку, Санкт-Петербурзі та Алма-Аті, українські компанії отримають величезну фору, оскільки тут конференція пройде вже другий рік поспіль і успішних проектів, які будуть представлені на 3D Print Kiev, стане в рази більше.
Тому, щоб структуризувати весь обсяг інформації, 3D Print Kiev розширюється на три тематичні майданчики: виставкову зону, зону конференцій і майданчик для практичних занять і майстер-класів.
Конференція
Спікерами Print Conference стануть виробники 3D-принтерів, іноземні та вітчизняні підприємці, розробники ПЗ і фахівці з впровадження 3D-друку в нові галузі промисловості.
У першу чергу, ця конференція буде корисна:

 • Ювелірним дизайнерам: тут ви зможете почерпнути натхнення для нових проектів і дізнатися про те, як створити власну лінію аксесуарів з мінімальними витратами.
 • Розробникам програмного забезпечення: на конференції обговорять найсвіжіше ПЗ для 3D-принтерів і моделювання.
 • Менеджерам проектів: у числі доповідей  успішні стратегії для оптимізації і прискорення роботи креативних агентств і дизайнерських студій.
 • Дизайнерам: кожен виступ спікерів супроводжується воркбуками і скетчами для кращого розуміння процесу роботи з 3D-печаттю.
 • Архітекторам: тут ви побачите вже готові проекти будинків і зустрінетеся з замовниками, зацікавленими в створенні подібних макетів.

Секція майстер-класів
Слід зазначити, що 3D Print Conference створювалася в першу чергу для обміну знаннями, кооперації новачків і загартованих 3D-друкарів. Тому в рамках 3D Print відбудеться серія навчальних воркшопів для кожного незалежно від рівня підготовки:

 • Базові тренінги для старту роботи з 3D-принтером.
 • Майстер-класи для любителів і власників власного агрегату.
 • Воркшопи для роботи з додатками і секретні банки 3D-моделей.
 • Тренінги та кейси з оптимізації друку для представників компаній.

Виставковий зал
3D Print Kiev стане своєрідним ярмарком вакансій, майданчиком для пошуку замовлень і підрядників, а також тестування різноманітних зразків техніки, зібраних в рамках демо-зони.
Тут будуть представлені:

 • Нові моделі 3D-принтерів.
 • Мобільні пристрої для 3D-сканування.
 • Комплектуючі для принтерів і матеріали для друку.

Зона розваг
Щоб не відволікати дорослих від важливих тренінгів та доповідей, на конференції підготовлені розваги і для найменших 3D-друкарів: роздруковані роботи, інтерактивні програми та приємні подарунки.
Крім того, в перервах між воркшопами та виступами, учасники 3D Print Conference зможуть обмінятися враженнями в неформальній обстановці на спеціально приготованому фуд-корті з 3D-баром, де кожен келих для більшої атмосферности буде спеціально надрукований на 3D-принтері.
Чекаємо вас 10 вересня на 3D Print Conference!

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения