г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

Наші партнери

Sigma

Sigma Software надає високоякісні ІТ послуги в сферах електронного бізнесу, документообігу, телекомунікацій, авіаційно-космічної промисловості, банківській справі, фінансах, нерухомості, а також у сферах туризму, індустрії розваг і розробки ігор.
Основні напрямки бізнесу компанії — розробка, підтримка програмного забезпечення, у тому числі розробка рішень для мобільних пристроїв та ІТ консалтинг.
Sigma Software має сертифікат відповідності стандарту якості ISO 9001: 2008. Представництва компанії є в чотирьох містах України: Київ, Харків, Одеса та Львів. У США офіс знаходиться в Сан-Хосе, в Польщі — у Варшаві. Також партнери компанії і центри технічної підтримки представлені в Швеції, Великобританії, Швейцарії, Німеччина та Австрії.


Ciklum

Ciklum — данська аутсорсингова IT компанія, центри розробки якої розташовані у великих містах України — Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Вінниця та Одеса, в Пакистані Лахор, Ісламабад, в Білорусії — Мінськ. Крім цього, офіси продажів Ciklum існують також у Данії — Копенгаген, Великобританії — Лондон, Швейцарії — Цюріх, Ізраїлі — Тель-Авів, США — Нью-Йорк. На сьогоднішній день в Ciklum працює більше 2200 розробників.


NetCracker

Компанія NetCracker є світовим лідером у галузі створення і впровадження рішень з управління телекомунікаційними операціями. Основу успішних трансформаційних рішень NetCracker становить обширне продуктове і сервісне портфоліо, яке включає управління взаємовідносинами з клієнтами, управління продуктами, доходами і пристроями, надання та забезпечення якості послуг, IT-платформи, управління ресурсами та мережами. NetCracker є дочірньою компанією корпорації NEC.


Attract Group

Яндекс — це пошукова система і IT-компанія, яка розробляє різні користувальницькі сервіси. У Росії, звідки Яндекс родом, його пошукова частка становить 61,9% (LiveInternet, грудень 2013). Сервіси компанії працюють також для Білорусі, Казахстану, Туреччини та України. Ними користуються більше 100 мільйонів людей з різних країн (comScore, грудень 2013).


Luxoft

Luxoft — провідний постачальник послуг у галузі розробки програмного забезпечення та інноваційних ІТ-рішень з клієнтською базою по всьому світу, що складається головним чином з великих транснаціональних корпорацій. Послуги Luxoft з розробки ПЗ включають в себе розробку і підтримку базового і критично важливого замовленого ПЗ, проектування і тестування продуктів, а також технологічний консалтинг. Рішення Luxoft засновані на запатентованих продуктах і платформах компанії, які безпосередньо впливають на результати ділової діяльності її клієнтів і ефективно сприяють безперервному впровадженню інновацій. Компанія розробляє власні рішення та надає свої послуги з 22 спеціалізованих центрів надання послуг по всьому світу. Luxoft налічує більше 9000 співробітників і 27 офісів в 16 країнах Північної Америки, Західної та Східної Європи, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Мексики і Південної Африки. Компанія Luxoft зареєстрована на Британських Віргінських островах (Тортола); діючий головний офіс знаходиться у м. Цуг (Швейцарія); зареєстрована на Нью-Йоркській фондовій біржі.


Beetroot

Beetroot Resources молода українська IT-компанія з витоками у шведській стартап-сфері. Діяльність компанії зосереджена на взаємодії зі скандинавськими та американськими стартапами, а також новоствореними IT-компаніями. Головний офіс Beetroot розташований в Одесі. Центри розробки знаходяться в Одесі, Полтаві та Києві.


Принт Быстро

Найбільш оснащена цифрова друкарня в Україні. У роботі знаходяться 5 друкарських машин, а також різноманітне обладнання для післядрукарської обробки.


Stearling Studio

Професійна студія з багаторічним досвідом, що займається розробкою і просуванням веб-сайтів, а також надає послуги консалтингу в даному напрямку.


Wolf

Друкарня Wolf працює на ринку поліграфії України з 1995 року.
Реалізація нових проектів, використання нових технологій, індивідуальний підхід до кожного клієнта — все це і багато іншого допомагає співробітникам компанії задовольняти різноманітні смаки замовників.
Фірма Wolf виконує весь комплекс поліграфічних процесів, необхідних для того, щоб ідея клієнта знайшла втілення у вигляді барвистої поліграфічної продукції.

Lohika

Компанія Lohika надає висококласні послуги з розробки програмного забезпечення найбільшим технологічним компаніям світу, а також всім тим, хто шукає нестандартних інноваційних рішень у сфері IT. Головний офіс компанії розташований в Сан-Бруно, Каліфорнія, в самому серці Силіконової Долини.


Provectus

Provectus IT — американська R & D компанія, що надає повний комплекс послуг з розробки програмного забезпечення для корпоративного сегмента, мобільних платформ і WEB по всьому світу. Головний офіс знаходиться в Одесі, є також офіси в Казані (Росія), Кишиневі (Молдова), Варні (Болгарія), Сан Матео (США). Впродовж трьох років (2011-2013 рр.) Компанія була кращим роботодавцем України за версією порталу DOU.UA. У 2011 році Provectus IT увійшла до ТОП-20 кращих мобільних розробників СНД.


Скайлайн телеком

Компанія має все необхідне для вирішення складних завдань в області системної інтеграції. Послуги в Компанії «Скайлайн Електронікс» надають експерти, що мають сертифікати лідерів ринку комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, наші підрозділи оснащені сучасним обладнанням для якісного виконання робіт. Головною гарантією якості є безцінний досвід успішних проектів. Завдяки цьому фахівці «Скайлайн Електронікс» вільно орієнтуються в бізнес-процесах клієнтів і можуть запропонувати оптимальне рішення для будь-якої ситуації.


InterSystems

Intersystems — приватна компанія, що займається розробкою програмного забезпечення. Офіси компанії знаходяться в 26 країнах світу, штаб-квартира в Кембриджі, Массачусетс, США. Компанія є лідером в області розробки програмних продуктів для охорони здоров’я. У списку клієнтів InterSystems British Telecom, Deutsche Bank, Siemens, Volvo, Міністерство оборони США і багато інших.


Ab-soft

AB Soft — центр розробок американської телекомунікаційної компанії RingCentral, Inc., одного з провідних провайдерів сучасних телекомунікаційних послуг, володаря багатьох міжнародних нагород (World Economic Forum +2010 — Technology Pioneers, Internet Telephony Award і т.д.).
Ми пропонуємо нашим клієнтам віртуальну телефонну систему: сервіс, який об’єднує традиційну телефонію і останні досягнення в області інформаційних технологій.


Net

Одеське .NET співтовариство — це неформальне, волонтерське співтовариство розробників, об’єднаних спільним інтересом до інформаційних технологій. Група проводить регулярні зустрічі для дискусій, а також обміну знаннями та досвідом. Спільнота відкрита для всіх бажаючих: щоб взяти участь, достатньо лише стежити за сайтом.


TechInsight

TechInsight аутсорсингова IT-компанія, офіс якої розташований в Одесі. Компанія існує на протязі 12 років, і за цей час вона встигла попрацювати з клієнтами з Європи та США, що працюють в таких сферах, як: банківська справа та фінанси, охорона здоров’я, туризм, телекомунікації, логістика, а також контроль і обробка даних.


Microsoft

Microsoft Corporation — одна з найбільших транснаціональних компаній з виробництва пропрієтарного програмного забезпечення для різного роду обчислювальної техніки — персональних комп’ютерів, ігрових приставок, КПК, мобільних телефонів та іншого, розробник найбільш широко поширеної на даний момент у світі програмної платформи сімейства операційних систем Windows.


Eastlabs

Eastlabs бізнес-акселератор, що надає авторам інноваційних ідей інвестиції в розмірі $ 20 000, менторську програму, офіс, юридичну та медіа підтримку.


Фонд

Спеціалізація Фонду — інформаційні технології та інновації — обумовлена історично сформованої близькістю засновника Фонду Олександра Кардакова до ІТ-індустрії. Олександр починав свій шлях менеджера у сфері інформаційних технологій і комунікацій, тому в своїй роботі Фонд робить акцент на розвитку вітчизняної ІТ-індустрії та популяризації інновацій як способу мислення.

4press

4Press креативне агентство з широким спектром послуг у сфері дизайну, брендингу та digitalпросування. За 15 років командою було реалізовано більше 200 успішних кейсів в рамках створення та просування брендів для українських і закордонних клієнтів. Команда агентства — це професіонали, члени Спілки дизайнерів України, а також члени Національної спілки журналістів України. 4Press є членом Асоціації дизайнерів-графіків «блок».


DataArt

DataArt — американська компанія, з 97-го займається розробкою ПЗ для численних замовників, серед яких — технологічні компанії та інвестиційні фонди, представники ринку мобільних технологій, онлайн-подорожей, мас-медіа, медицини, Інтернет-проектів. Штаб-квартира розташована в Нью-Йорку, центри розробки знаходяться у Воронежі, Дніпропетровську, Києві, Львові, Любліні, Одесі, Санкт-Петербурзі, Харкові та Херсоні. У компанії є представницький офіс у Лондоні (Великобританія) і представництво в Цугу (Швейцарія).


Hysenterprise

HYS Enterprise — дочірня компанія що базується в Нідерландах холдингової групи HYS з представництвами в Німеччині, Нідерландах та Україні. Компанія була заснована в 2007 і в даний момент налічує більше 100 співробітників по всьому світу. Ключова мета компанії надання послуг аутсорсингу розробки програмного забезпечення з фокусом на використанні найбільш сучасних технологій.


Intersog

INTERSOG — міжнародна компанія, що надає послуги з розробки програмного забезпечення для західних компаній, у сфері мобільних додатків, і випускає власні продукти. Менеджмент-центри компанії розташовані в Чикаго (США), Ванкувері (Канада), Берліні (Німеччина). Центр розробки знаходиться в Одесі.


ClickkyFamily

Clickky Family це група компаній, зайнятих у різних напрямках інтернет-маркетингу.
Мобільна реклама, соціальні медіа, просування мобільних додатків — і це далеко не повний список компетенцій компаній. Керуючись останніми трендами реклами та digital-маркетингу, компанія розробляє максимально актуальні рішення для своїх клієнтів.


Aiesec

AIESEC — це міжнародна молодіжна некомерційна не політична незалежна організація, повністю керована студентами і недавніми випускниками з метою розкриття і розвитку лідерського та професійного потенціалу молоді для внесення позитивного внеску в суспільство. AIESEC об’єднує 86000 молодих людей у 124 країнах світу і співпрацює з більш ніж 2400 університетами.


Infopulse

Infopulse — найбільша ІТ-компанія України, яка надає сервіси для всього життєвого циклу ІТ-систем і послуги з підтримки телеком-інфраструктури.


Happy Farm

Happy Farm бізнес-акселератор, який надає послуги бізнес-девелопменту для стартап-команд (або компаній), а також припускає подальший супровід та залучення інвестицій в стартап компанії.
Мета бізнес-акселератора — пошук і комерціалізація нових технологій і розробок у сфері інформаційних технологій.


Autodesk

Autodesk, Inc. — компанія, найбільший у світі постачальник програмного забезпечення для промислового і цивільного будівництва, машинобудування, ринку засобів інформації та розваг. Компанією розроблений широкий спектр тиражованих програмних продуктів для архітекторів, інженерів, конструкторів. Зараз налічується більше 9 млн користувачів Autodesk по всьому світу.


Dell

Dell — американська корпорація, одна з найбільших компаній в області виробництва комп’ютерів. Входить в список Fortune 1000 за підсумками 2005 року (26-е місце). Штаб-квартира знаходиться в Раунд-Роке в штаті Техас в США.


Imperius Group

Imperious Group — міжнародна венчурна компанія з представництвами в США, Ізраїлі та Східній Європі. Допомагає молодим амбітним командам створювати і запускати свої хайтек-продукти і сервіси.

 

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения