г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

З 19 по 25 квітня відбудеться перша в Україні онлайн-конференція для розробників

Post_ВКУчасники IT-Конференції – люди, що мислять прогресивно і цікавляться майбутнім IT-ринку в цілому і веб-розробкою зокрема.

 

Увага! Для студентів Академії ШАГ діє знижка 20% на квитки серії Gold та Premium за промокодом: itstep.

Захід буде однаково цікавим для бекенд і фронтенд розробників, тестувальників і веб-дизайнерів, проектних менеджерів та підприємців.

 

Конференція пройде з 19 по 25 квітня. До того ж, кожен день буде присвячений окремій спеціалізації:

 

Front-end.

JavaScript, HTML5, CSS3, SASS, AngularJS, Backbone.JS, ExtJS, jQuery, Flat UI, Bootstrap та багато іншого — від практиків.

В рамках IT-Конференції будуть обговорюватись теми сучасної верстки, розробки фронтенда на чистому JavaScript, використання різноманітних CSS і JavaScrpt фреймворків для побудови фронтенда веб-проектів

 

Back-end.

Повне занурення у світ систем розподілення, високих навантажень та хмарних технологій. Доповіді на тему автоматизованого збору проектів, ролі Python в інтерактивному аналізі даних та багато чого цікавого. Тенденції у розробці та сувора реальність бекенд світу. Що трапиться в найближчому майбутньому, до чого потрібно бути готовим і що варто пильнувати — все це стане предметом доповідей та дискусій.

 

Web Design

У центрі — тенденції веб-дизайну, найдорожчі та якісні кейси, лайфхаки від справжніх професіоналів. Проведіть цей день з висококласними презентаціями у компанії кращих у спеціалістів цієї галузі.

Учасники конференції: дизайнери зі стажем, дизайнери з великим стажем, арт-директори і провідні дизайнери компаній. Джуніори — їх меншість і тільки ті, хто вкрай жадає швидкого зростання. Одразу попереджаємо — матеріали не для новачків.

 

QA.

Ми не станемо вчити вас, як стартувати у кар’єрі QA. Спікери підготували сильні доповіді. Тому, якщо Ви не дотягує до мідл, цей день стане для Вас справжнім викликом. Ми будемо говорити про автоматизацію тестування, тест менеджмент, функціональне тестування, тестування безпеки та ін.

 

Деталі — на сайті конференції.

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения