г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

Велика перемога Малої Комп’ютерної Академії ШАГ: український освітній IT-проект підкорив Женеву

Комп’ютерна Академія ШАГ представила Україну на WSIS Prizes 2017 у Женеві (Швейцарія). На головному IT-заході року проект «Мала Комп’ютерна Академія» увійшов у топ-5 світових проектів у номінації «Створення потенціалу». За нього проголосували 1,1 мільйон осіб з різних країн світу.

Представлена на саміті дитяча програма Малої Комп’ютерної Академії здобула звання Чемпіона у категорії «Створення людського потенціалу». Тепер протягом наступного року проекти ШАГ будуть отримувати підтримку від міжнародних організацій ITU, UNESCO, UNDP.

Наша перемога — ще один знак якості для урядів і міжнародних організацій. Для студентів Малої Академії це шлях до реалізації проектів з однолітками з різних країн. Це навички віддаленої роботи, формат якої стане основним через 10-15 років. Це підготовка дітей до майбутнього, яке вони можуть створювати самостійно.

У рамках саміту також пройшов фотоконкурс WSIS Forum Photo Contest. Мета конкурсу — досягнення сталого розвитку світу за допомогою інформаційних і комунікаційних технологій. Фотографії нашої академії стали фіналістами WSIS Forum Photo Contest.

WSIS Prizes — глобальна ініціатива щодо відбору та просування кращих цифрових проектів та інноваційних програм у світі. Чемпіонат організований за допомогою Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства у співпраці з ЮНЕСКО, ЮНІДО та ГА ООН. Мета WSIS Prizes — надати можливість користуватися інформаційними технологіями усім людям планети.

Женевський саміт WSIS — один з найбільших заходів, присвячених ІТ-сфері. Це точка перетину урядів, міжнародних організацій, бізнесу та освітніх установ. Ми пишаємося нашою перемогою і хочемо підкорювати нові вершини! Вихід Комп’ютерної Академії ШАГ на такий рівень — доказ того, що освітні українські IT-проекти цікаві світу!

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения