г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

«Український стартап: випускники ШАГу на 150 мільонів»

331

Кілька днів тому світовий Інтернет сколихнула новина про угоду українського стартапу Looksery і популярного мобільного застосування Snapchat, який купив проект одеситів за божевільні 150 млн доларів!

Комп’ютерна Академія ШАГ в першу чергу відчуває гордість за юних мільйонерів, адже троє з розробників цього унікального стартапу — випускники Одеської філії Академії, отже Одесу можна з упевненістю назвати «батьківщиною» Looksery.

Костянтин Згировский (Project Manager & Senior Android Engineer at Looksery Inc.), Богдан Максимчук (Product designer at Looksery Inc.), Марина Николенко (QA Engineer at Looksery Inc.) — ті самі геніальні хлопці та дівчата, які на своєму прикладі довели, що мрії збуваються, а з коктейлем з наполегливої праці, віри у свій проект і крапельки таланту будь-яка мета досяжна.

Ми нескінченно раді, що все більше наших студентів займають своє місце у світі високих технологій, будують чудову кар’єру або докорінно змінюють своє життя. Надихнутися Історіями успіху наших студентів можна за посиланням

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения