г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

Українські студенти перемогли на міжнародному IT-Чемпіонаті

11147890_1572554176358661_928053903491542461_n Наручний годинник із функцією управління жестами; програма, яка допомагає сліпим людям визначати перешкоди на своєму шляху; 3D-діагностика внутрішніх органів людини; «розумні» електроприлади, що дозволяють економити електроенергію; прилад для переробки пластикового сміття і багато інших проектів для вирішення глобальних проблем людства … Це не витяги з науково-фантастичної літератури! Це реальні проекти фіналістів Міжнародного чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий Байт».

 

У Києві відбувся Міжнародний фінал Чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий Байт-2015», який зібрав найсильніших учасників з України, Росії, Білорусії, Казахстану та Естонії. Цього року взяло участь більше 8000 осіб. Оцінювали проекти представники провідних IT-компаній України. Призовий фонд Чемпіонату в цьому році склав 500 000 гривень.

 

Дмитро Корчевський, генеральний директор Комп’ютерної Академії ШАГ, ідейний натхненник і організатор «Золотого Байту»: «Ми створили» Золотий Байт «для того, щоб об’єднати талановиту молодь навколо благородної мети — змінювати світ за допомогою знань і технологій, генерувати інновації, що приносять користь людям . Можна з упевненістю сказати — нам це вдалося! Сім років поспіль ми бачимо, як студенти спочатку створюють свої проекти для участі у конкурсі, а потім їхні ідеї трансформуються в стартапи і реалізуються в житті. Це здорово! «.

 

Крім цінних призів та подарунків, кілька щасливчиків отримали можливість поїхати в освітній тур до США і відвідати найбільшу конференцію Східної Європи IE Venture Day, яка відбулася у м.Мінськ, Білорусія.

 

Для відбору проектів фіналістів були запрошені визнані гуру ІТ-індустрії: Андрій Колодюк (венчурний інвестор і підприємець у сфері інтерактивних розваг), Євген Шваров (директор академічних програм філії InterSystems в Росії, країнах СНД і Балтії), Олександр Ольшанський (президент «Інтернет-інвест»), Денис Пасічник (технологічний євангеліст компанії Microsoft Ukraine), Валентин Єлтишев (PR & Marketing Director GSC Game World), Костянтин Євтушенко (підприємець), Анна Дегтярьова (засновник і генеральний директор компанії Global Management Challenge Ukraine), Юрій Миколішін (маркетинг директор Intel Україна), Юлія Бесєдіна (Head of Marketing and Sales в компанії Huawei), Артем Мигаєв (GlobalLogic), Даніель Тонкопій (DelFast, Adlog.tv, X-Rift).

 

Цього року Міжнародний чемпіонат «Золотий Байт» охопив різні сфери IT: розробка програмних проектів, додаток під мобільні пристрої, комп’ютерні ігри, створення короткометражних роликів, розробка веб-сайтів, створення ігрових персонажів і навіть роботу з хмарними технологіями. Визначальною темою для всіх проектів учасників став меседж «Змінюючи світ».

 

Олександр Ольшанський, президент «Інтернет Інвест»: «Я вважаю, що найкорисніша річ у Чемпіонаті «Золотий Байт» — це можливість брати участь у ньому представникам усіх міст України та абсолютно будь-якого віку. У фіналі були переможці 10-12 років і я вважаю, що це саме те, що «рухає» нашу країну вперед. Упевнений, в майбутньому ми не раз почуємо про переможців Чемпіонату не тільки в якості фіналістів різних конкурсів, але і в якості успішних підприємців, творців дивних і унікальних продуктів».

 

Учасники отримали можливість реалізувати свої ідеї і почати успішну кар’єру, оскільки багато фіналістів отримали пропозиції пройти стажування і працювати в кращих ІТ-компаніях і креативних агентствах, а найцікавіші проекти — гранти на розробку, що стало можливим завдяки масштабній підтримці Чемпіонату з боку IT-компаній України. Більше 80 провідних IT-компаній підтримували «Золотий Байт», виділяючи і підтримуючи талановитих хлопців з усіх куточків України.

 

Євген Шваров, директор академічних програм InterSystems в СНД і країнах Балтії: «Нам дуже приємно працювати з таким чудовим проектом як «Золотий Байт», в якому ми беремо участь вже третій рік. Учасники Чемпіонату дуже креативні, кількість проектів зростає з кожним роком і ми бачимо, що «Золотий Байт» дійсно дає багато можливостей молодим командам заявляти про себе в IT-сфері. Крім того, цікавою є специфіка проектів учасників «Золотий Байт», оскільки кожен проект — це певний стартап. Фактично, це сформовані команди, в які можна інвестувати, і, надалі, розглядати як успішні стартап-проекти. Ми плануємо підтримати цікаві роботи учасників і з задоволенням будемо працювати з ними у майбутньому».

 

Дмитро Демченко, бронзовий призер у номінації Short Movie: «Фінал проходив дуже здорово: велика сцена, багато подарунків та емоцій, а ще коли винесли конверт з моєї номінацією і я дізнався що я зайняв призове місце, я дуже зрадів оскільки не очікував зовсім цього. Спасибі величезне за організацію цікавого і дуже потрібного Чемпіонату в якому реально можна проявити свої здібності і втілити мрії у життя. Це надзвичайно важливо не тільки для мене, а й для всіх, хто хоче змінити своє життя і світ, в якому ми живемо … »

 

Чемпіонат проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України, у партнерстві з лідерами IT-галузі: InterSystems, Microsoft, Dell, Intel, Нuawei, поліграфії Wolf, Stearling Studio та ін.

 

Вся інформація про Чемпіонат доступна на сайті www.goldenbyte.org і сторінках проекту в соцмережах: www.facebook.com/GoldenByteInternational, www.vk.com/goldenbyte.

 

Про Чемпіонат: «Золотий Байт» — найбільший в Україні відкритий Чемпіонат для талановитої молоді, захопленої IT-технологіями, проводиться з 2007 року. Змагання орієнтоване на молодих, талановитих студентів та випускників, які прагнуть реалізувати себе у сфері IT-технологій, дизайну та комунікацій. У 2012 році переможці «Золотого Байта» виграли найпрестижніший IT-Чемпіонат — Imagine Cup від Microsoft і прославили Україну на весь світ. Організатор «Золотого Байту» — Комп’ютерна Академія ШАГ.

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения