г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

Студенти Академії ШАГ перемогли на міжнародному ІТ-Чемпіонаті «Золотий Байт» з призовим фондом 500 000 грн.

У Києві пройшов фінал Міжнародного ІТ-Чемпіонату “Золотий Байт”, який зібрав інноваційні проекти з 10 країн світу. Понад 300 найсильніших учасників боролися за призовий фонд у 500 000 грн.

Вже дев’ятий рік поспіль Комп’ютерна Академія ШАГ організовує міжнародний ІТ-Чемпіонат «Золотий Байт». «Ми створили ІТ-Чемпіонат для того, щоб об’єднати талановиту молодь навколо благородної мети — змінювати світ за допомогою знань і технологій, генерувати інновації, що приносять користь людям. Можна з упевненістю сказати — нам це вдалося! Дев’ять років поспіль ми бачимо, як студенти спочатку створюють свої проекти для участі в конкурсі, а потім їх ідеї трансформуються в стартапи і реалізуються в життя. Це здорово!», — Дмитро Корчевський, генеральний директор Комп’ютерної Академії ШАГ, ідейний натхненник і організатор Золотого Байту.

Студенти презентували свої проекти в 10 різних номінаціях, які об’єднані темою Чемпіонату «Invent. Create. Change». Серед проектів-призерів є багато соціальних, які можуть змінити життя людей з обмеженими можливостями та допомогти їм насолоджуватися всіма сучасними технологіями. Серед призових місць є стартап, який допомагає навчатися сліпим дітям, проект, який допоможе людям з вадами зору пересуватися містом та за допомогою мобільного телефону знаходити будь-які установи.

Крім того, проекти переможців спрямовані на зміну комунальної сфери. Зокрема переможець в номінації «Інтернет речей» — 12 річний Кирило з Маріуполя — створив пристрій, який допоможе економити електроенергію. Він став наймолодшим переможцем за всю історію існування Чемпіонату.

Крім українських команд, цього року також учасники з Молдови, Грузії та Азербайджану зайняли чимало призових місць. Так, перше місце у номінації web-project здобули студенти з Баку, котрі створили стартап, який полегшить пошук втрачених речей.

Частина фіналістів отримали пропозиції роботи та стажувань під час фіналу, адже оцінювали проекти представники найбільших IT-компаній України та світу, зокрема Євген Шваров (компанія Intersystems), Євген Кудрявченко (директор веб-студії Vintage), Олексій Мась (Київстар), Ігор Кулешов (Petcube), Світлана Бовкун (співзасновник Kyiv Maker Faire), представники студії «Квартал 95», Анна Ткаченко (директор Діджитал напрямку і директор зі стратегії та розвитку 1+1 медіа), Дмитро Литвиненко (арт-директор телеканалу СТБ) Владислав Курмаз (провідний розробник GlobalLogic), Папілев Олексій (експерт з управління мобільних додатків Lifecell) та багато інших.

Міжнародний Чемпіонат “Золотий Байт” проходить за підтримки Міністерств освіти України та Азербайджану, а також Київської міської держадміністрації. Генеральні партнери Чемпіонату — компанії InterSystems, Wolf, Stearling Studio; інноваційний партнер — компанія Microsoft, генеральний медіа-партнер — 1+1. Фінал Чемпіонату проходив за підтримку КНУ імені Тараса Шевченка та розважального комплексу D’lux.

Довідка: Міжнародна Комп’ютерна Академія ШАГ — найбільший недержавний навчальний  заклад, що спеціалізується на професійній комп’ютерній освіті. На сьогоднішній день працює 46  філій Академії в 16 країнах світу (Україна, США, Казахстан, Бразилія, Болгарія, Литва та інші). Академія ШАГ — це робота великої команди професіоналів у сфері  IT-освіти, в стінах якої проходить підготовка програмістів, системних адміністраторів, фахівців з WEB-технологій, дизайнерів, розробників мобільних додатків. Стати студентом Міжнародної Академії зможе кожен бажаючий будь-якого віку від 15 до 55 років. Після закінчення навчання студенти отримують міжнародний диплом і сертифікацію від провідних ІТ-компаній: Microsoft, Autodesk, Cisco.

Детальніше про Чемпіонат «Золотий Байт»:

www.goldenbyte.org

VK: www.vk.com/goldenbyte

FB: www.facebook.com/ITGoldenByte

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения