г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

Software Engineering Conference 2016 розширює масштаби

se-940х7802-4 вересня 2016 року відбудеться наймасштабніша в Україні триденна конференція Software Engineering Conference 2016.

Software Engineering 2016 — щорічна конференція з розробки програмного забезпечення та ІТ-підприємництву, яка з кожним роком стає все більш масштабним. У минулому році конференцію відвідало більше 4000 чоловік, були присутні близько сотні стартапів і представників IT- компаній.

Цього року конференція об’єднає в собі дев’ять потоків доповідей, запросить міжнародних спікерів і модераторів з кращих geek-спільнот. Окремо буде проходити потік для стартапів, на якому вони зможуть дізнатися про інструменти управління, маркетингу, роботі з аудиторією і юридичних питаннях.

Кожен день буде проходити три потоки доповідей:

1 липня: Career and Trends, IOT and BigData, UX, UI

2 липня: Java and C ++, Python (ruby), Exotic (Scala, Erlang, Go, Phenix)

3 липня: JS, Android, IOS

Але лекціями конференція не обмежитися. Для учасників також буде працювати Hi Tech Market, де можна буде подивитися і придбати технічні новинки, бібліотека з бестселерами в IT-сфері, зона для геймерів з приставками і широким вибором ігор, ярмарок вакансій, а також будуть проходити after work вечірки. Організатори не забудуть приділити увагу і спорту: в перервах пройдуть лекції і практичні заняття від кращих тренерів України.

Приєднуйтесь до конференції, якщо ви:

Junior — переймайте досвід успішних фахівців, вчіться новому і спілкуйтеся з однодумцями;

Middle / Senior — слухайте доповіді рівня Advanced без реклами компаній;

Startupper — знайомтеся з кращими практиками та отримаєте цінні інструменти з маркетингу, виходу на ринок і розвитку свого проекту.

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения