г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

Міжнародний виставковий центр запрошуємо взяти участь в міжнародному форумі «Innovation Market».

Форум відбудеться 21 – 24 листопада 2017 року

За адресою: Броварський пр-т, 15, ,ст.м. Лівобережна, МВЦ

МФІМ – це місце зустрічі інноваторів, вітчизняних та іноземних інвесторів і бізнесменів, представників влади для об’єднання зусиль з розвитку інноваційного ринку України.

Учасники форуму: власники та керівники середніх і малих підприємств, представники комерційних структур, представники Міністерств, відомств, агентств, фінансових установ, представники Посольств, торгово-промислових палат, асоціацій, інвестори, представники венчурних та інвестиційних фондів, студенти, аспіранти ВНЗ,

Форум проходить під патронатом Кабінету Міністрів України та за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства освіти і науки, Національної академії наук України, CSTEC — Китайського центру обміну науковою та технологічною інформацією. Генеральний розпорядник заходів ТОВ “Міжнародний виставковий центр”. Всі учасники й відвідувачі отримають широкі можливості для обговорення в конструктивній атмосфері питань інноваційної та інвестиційної діяльності в таких сферах, як енергетика, промисловість, фінанси та інтелектуальна власність, SMART SOCIETY, агропромисловий комплекс, екологія, соціальний розвиток. Саме за цими напрямками сформовано тематичні секції Форуму, що й знайшло змістовне відображення у всіх його складових — Конференції, Виставковій зоні та на Startup Алеї.

Окремо потрібно відзначити представлення інновацій Китаю — під час проведення Форуму вперше в Україні під егідою CSTEC буде розгорнута чотириденна виставкова експозиція площею понад 2 тис.кв.м.

Як і минулого року формат Форуму передбачає проведення інтерактивних заходів, спрямованих на виявлення і підтримку актуальних інноваційних проектів.

Серед новинок — Конкурс «Батл ВНЗ»: команди університетів змагатимуться у вирішенні конкретних реальних завдань, завчасно поставлених представниками топових інноваційних підприємств та місцевих органів влади. Команди-переможці будуть залучені постановниками завдань до проходження практики на підприємстві для впровадження знайденого рішення, на партнерських умовах з командою розробників, а також отримають додатково призи за різними номінаціями від партнерів та спонсорів Форму.

Для надсилання заявок на участь у заходах Форуму та отримання детальної інформації звертайтеся за адресою:

Україна, м. Київ, Броварський пр-т., 15, м. “Лівобережна”

ТОВ “Міжнародний виставковий центр”:

тел.: +38 044 201-11-44, 206-87-17, 201-11-74

e-mail: [email protected]

www.innovationmarket.com.ua

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения