г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

Міжнародний IT-Чемпіонат із призовим фондом у 500 000 гривень

Вход
свободный
Ул. Маломясницкая, 9/11

До начала осталось:

дней
часов
минут
секунд

1-01_1В Україні стартує Міжнародний IT-Чемпіонат із призовим фондом у 500 000 гривень.

Розпочалась реєстрація для участі в Міжнародному IT-Чемпіонаті “Золотий Байт 2016” — найбільшому міжнародному ІТ-чемпіонаті для талановитої молоді. Призовий фонд становить 500 000 грн.

Щороку в Чемпіонаті беруть участь понад 10 000 осіб з України, Казахстану, Чехії, Білорусі, Латвії, Литви та Естонії. Тема Чемпіонату “Золотий Байт 2016” — Invent Create Change. Організатор — Комп’ютерна Академія ШАГ, найбільший навчальний центр у сфері ІТ.

Цього року додається нова номінація від Intel — Internet of Things (IoT) — конкурс інноваційних проектів по розробці інтернет-речей. Концепція інтернет-речей (IoT) — це тісна інтеграція реального та віртуального світів, в якому спілкування між людьми та пристроями проводиться за допомогою мережі Інтернет.

Міжнародний ІТ-Чемпіонат “Золотий Байт” — платформа для об’єднання молодих ІТ-спеціалістів, стартаперів, інвесторів, бізнес-ангелів і великих компаній. Це можливість для талановитих програмістів, дизайнерів і винахідників отримати пропозиції щодо роботи від світових ІТ-компаній, а стартап-проектам — інвестиції та підтримку.

1_1 (1)Наприклад, фіналісти “Золотого Байту-2015” команда Helko створили унікальний проект — “розумну гантель” — спортивний снаряд, який фіксує виконання вправ і передає їх в мережу, що дозволяє отримувати детальну статистику та рекомендації щодо виконання вправ. Зараз команда активно співпрацює з компанією Intel, також займається розробкою власної концепції Connected Gym і створенням масштабного продукту для світових ринків.

Команда з Маріуполя LiveHroom стала бронзовим призером Міжнародного фіналу “Золотий Байт-2015” у номінації “Web Design”. Фіналісти підкорили членів журі проектом, котрий дозволяє здійснювати спільний перегляд фільмів. Зараз команда активно веде переговори з інвесторами щодо підтримки свого проекту. Також зі своїм проектом вони виступали на телебаченні та були учасниками прямої трансляції каналу МТВ.

Андрій Маранов — учасник Міжнародного фіналу “Золотий Байт-2015” — розробив революційну програму Araned, яка дозволяє друкувати на 3D-принтері кістки реального розміру. З цим стартапом Андрія запросили на конференцію Thiel Foundation Summit у Сан-Франциско (США), де він отримав ґрант у розмірі 300 000 грн. для розвитку свого проекту. Окрім того, що команда стартапа була учасником конференції у Кремнієвій долині, проект вже встиг отримати ряд стипендій та нагород, у тому числі ґрант Noosphera Ventures та дійшли до чверть фіналу конкурсу від Ericsson.

“Золотий Байт — 2016” запрошує всіх, хто захоплюється комп’ютерними технологіями та дизайном, взяти участь у Чемпіонаті та довести, що саме їхні ідеї гідні успіху на світовій арені. Заявку для участі в чемпіонаті можна залишити на офіційному сайті. Учасниками можуть бути школярі, студенти та випускники.

Номінації Чемпіонату:

  • Startup Сhallenge (конкурс програмних проектів).
  • Internet of Things (конкурс інноваційних проектів по розробці інтернет речей).
  • Networking Technologies (номінація для системних адміністраторів).
  • Mobile Development (конкурс мобільних додатків).
  • Game Design (конкурс створення ігор).
  • Character Design (конкурс створення ігрових персонажів).
  • Web Design (конкурс web-проектів).
  • Short Movie (конкурс короткометражних фільмів).
  • NoSQL Expert (конкурс додатків для роботи з базами даних).
  • Junior Competition (конкурс для дітей віком 10-14 років).

Генеральними партнерами Чемпіонату “Золотий Байт” є провідні компанії в сфері ІТ: InterSystems, Intel, Dell, Wolf, StearlingStudio. Інноваційний партнер — Microsoft.

Вся інформація про умови участі в Чемпіонаті на сайті www.goldenbyte.org та на сторінках проекту в соцмережах: Facebook, VK.
За додатковою інформацією телефонуйте за номером: (044)537-22-60 або пишіть на e-mail: [email protected].

Довідка:
Комп’ютерна Академія ШАГ — міжнародний навчальний центр, який спеціалізується на професійній комп’ютерній освіті. Сьогодні це 33 філії у 13 країнах світу.

Вход
свободный
Ул. Маломясницкая, 9/11

До начала осталось:

дней
часов
минут
секунд

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения