г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

Конференція ігрових розробників Games Gathering

banner_ukr_new5, 6 грудня в Києві відбудеться конференція ігрових розробників Games Gathering, в рамках якої будуть прочитані лекції та проведені змагання між фахівцями, які беруть участь у розробці комп’ютерних ігор (геймбатли)

Подібної масштабної конференції в Україні не проводилося вже кілька лет.Но конференції пройдуть 24 лекції, на яких досвідчені фахівці з ігрової індустрії торкнуться теми управління розробкою ігрових проектів, геймдізайн, прогрммірованія, QA, маркетингу та інші, не менш актуальні. Всі доповідачі володіють великим стажем роботи в індустрії, брали участь у створенні успішних проектів і представляють великі студії розробників такі як: Epic Games, Red Beat, ERS Games Studio, 4A Games та інші. Також на заході будутпрісутствовать спеціальні гості, інформація про яких з’явиться трохи пізніше.

Унікальною особливістю виставки буде проведення 6и геймбатлов по арту та геймдізайн. Геймбатли це 23х годинні конкурси, на яких фахівці в кожній конкретній сфері отримують оригінальні завдання, що дозволяють перевірити їх рівень професійної підготовки. Проводять батли і оцінюють результати робіт досвідчені професіонали, що володіють значним стажем в ігровій індустрії. Переможці батлів будуть нагороджені цінними призами.

Геймбатли дозволяють не тільки оцінити і порівняти з колегами свій рівень, як фахівця, але й розширити своє коло спілкування і отримати адекватну оцінку своїх знань і навичок. У Games Gathering візьмуть участь близько 500 гостей з понад 60 українських і зарубіжних компаній розробляють ігрові продукти. Games Gathering це не тільки шанс отримати нову, актуальну інформацію про тренди індустрії, а й унікальнаявозможностькоммунікацііпрофессіоналов. Це новий імпульс для вашого розвитку і зростання вашого бізнесу.

Сайт заходу: http://ggconference.com/

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения