г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

Беріть участь у конкурсі стартапів — вигравайте поїздку до Мінська!

10978504_329318683941572_1822792741653345469_nБажаєш презентувати свій стартап найвпливовішим інвесторам на IE Venture Day в Мінську? Та ще й поїхати туди за чужий рахунок?
Тоді поспішай подати свій проект до 7 квітня!

 

IE Business School — провідна бізнес-школа Європи та головний організатор заходу — візьме на себе всі витрати, пов’язані з переїздом та проживанням, двадцяти українських стартапів на IE Venture Day в Мінську 23 квітня.

 

У вас є ідея для бізнесу або вже існуючий стартап? Тоді справа за малим — подати його на конкурс стартапів до 7 квітня і з завмиранням серця чекати результатів. Компетентне журі з Startup Ukraine вибере двадцятку кращих і разом з IE Business School повезе їх на IE Venture Day в Мінськ. Основна вимога до проектів — інноваційність!
 

Нагадаємо, що вперше IE Venture Day, що проводиться в 14 країнах світу, приїжджає в Східну Європу, а саме — 23 квітня в Мінськ. Саме тут провідні стартапи пострадянського простору битимуться за інвестиції найбільших венчурних капіталістів світу.
 

Досвідчені і надихаючі спікери — Періс Де Латраз, директор IE Venture Lab, Майк Батчер, головний редактор TechCrunch, Гарі Стюарт, директор Академії Wayra та інші — спілкування c підприємцями, інвесторами та лідерами думок, і найголовніше — можливість презентувати свою бізнес-ідею і отримати один з призів:

  • 1 місце — участь в якості одного з 10 фіналістів в Venture Day Madrid з покриттям витрат від IE Business School.
  • 2 місце — 25 000 євро (100% стипендія) для навчання на одній з програм IE Business School, авторитетної бізнес-школи Європи, в якій щорічно «народжуються» десятки успішних стартапів
  • Запрошення в IE Venture Lab Accelerator, який запускає більше 50 стартапів в рік. Менторство проекту.
  • Навчання від стартап групи SU на 3000 євро.
  • Приз глядацьких симпатій — консалтингова підтримка від професіоналів Deloitte
  • Сприяння у швидкому отриманні довгострокової «підприємницької» візи на проживання в Іспанії.

 

 Отже, внесіть в свій календар, а краще відразу подавайте проект на участь у конкурсі та ставайте одним з 10 фіналістів, реєструйтеся для безкоштовної участі в освітній конференції IE Venture Day 23 квітня в Мінську!
Також слідкуйте за оновленнями на сторінці заходу в Facebook.

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения