г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

Академія ШАГ в гостях у Framework Days. Ділимося враженнями

В-ТЕЛО-ПОСТА-ОЛЯ-it-суббота-3-816х432Framework Days вже організували не одну пізнавальну IT Суботу. 15 серпня спеціально для натхнених і творчих #fwdays провели першу Design IT Суботу.

Студенти Академії ШАГ відвідали цей захід і запевняють, що це було неймовірно вражаюче.
У першу чергу, варто відзначити Арт-Завод «Платформу», яка надала оригінальне місце для проведення семінару. Занедбані цехи, перспектива коридорів з балок, облуплена штукатурка і величезні тарілки світильників. Спершу інтер’єр трохи налякав, проте функціонально івент від цього аж ніяк не постраждав: все було добре видно, чутно і дуже зручно організовано. Додайте різнокольорові пуфики, зосереджені обличчя спікерів, проектор та кава-машину, і вийде захоплююча атмосфера автентичного американського бізнес-лофту. Практично всі учасники заходу, а їх було чимало, в перервах уважно вивчали інтер’єр покинутого цеху.
Занурилися в атмосферу? Тоді почнемо.
Весь семінар можна охарактеризувати двома словами: гумор та інформативність. Якраз те, що всім так до душі.
Першим спікером був Дмитро Чута, Founder & CEO, або як він сам себе назвав — «не остання людина» в Chapps Agency. Його доповідь «Прискорений розвиток дизайнерів» прекрасно перегукувався із враженням, яке виробляв Дмитро: стислий, діяльний, не розмінюватися на «сьогодні — не мій день, немає натхнення». Кожен з принципів, на яких наголошував Дмитро, когось та змусив активно працювати «шестерінками» і ще більше наблизитися до девізу: «Просто дій!». Навіть презентація на екрані позаду Дмитра жила своїм життям: кожен з пунктів доповіді з’являвся на тлі підходящої саркастичній анімації.
Хочемо відзначити один з найважливіших заключних пунктів: «Не відкладайте на потім, записуйте і використовуйте всі ідеї відразу». Правило життя, яке підійде не тільки творчим особистостям, але кожній людині в принципі.
Наступний спікер Ілля Прукко — UI / UX designer в компанії Yalantis і досвідчений мистецтвознавець. Своєю презентацією він не залишив ні єдиного цілого шаблону в учасників. Про те, «як дизайнеру не ставати художником» було розказано коротко і з гумором.
На прикладі своїх же робіт Ілля наочно продемонстрував, що в багатьох сферах, зокрема, у веб-дизайні, зовсім не місце для творчості і самовираження. Основна ідея презентації в тому, що «мистецтво задає питання, а дизайн вирішує завдання». А простота і мінімалізм — одне з головних завдань під час створення гарного додатку. «Все зайве повинно відсікатися, а креатив може подаватися в найбільш непомітній формі, залишаючись при цьому креативом».
Сенс життя хорошого веб-дизайнера — робити так, щоб готовий продукт був для користувача якомога більш зручним.
Цю ж думку продовжив Анатолій Попель, співзасновник і директор агентства «POPEL Interactive Agency», виступ якого стало родзинкою у Design IT Суботі. «Економте секунди», — наставляв він під час презентації «Форми оплати та платіжні шлюзи».
Наскільки нудно звучить тема доповіді, настільки ж цікаво була подана презентація.
Ніякої води, фактично коротка інструкція з 10 «золотих» правил того, як зробити ідеальну форму оплати для користувача програми.
Анатолій говорив багато, докладно й захоплююче, щоб слухачі зрозуміли і прийняли на віру, що у веб-дизайні краще все робити швидко, коротко, наочно. Найбільш за все вразили цифри. Якщо більш масштабно перерахувати зайві 3 секунди, які користувачі витратять, зупинившись на неправильній підказці чи перепроверці неприпустимого символу у формі заповнення, то виходить 120 днів на рік. 120 днів втрачають компанії, які надають платіжні шлюзи, через маленьку деталь!
Найцікавіше почалося по закінченню доповіді. Слухачі буквально обсипали Анатолія власними питаннями, той тільки встигав «відстрілюватися» цікавими і інформативними відповідями. Та й після того, як весь час вийшов, від Попеля не відставала зграйка охочих поспілкуватись.
Наситившись духовно, учасники семінару приступили до частування смакоти на Фестивалі Їжі від Арт-Заводу «Платформа», показуючи на вході безкоштовний пропуск, наданий #fdays. Найкраще продовження насиченої Design IT Суботи. А таких, сподіваємося, буде ще чимало, адже перший млинець виявився зовсім не комом 🙂
Пройшовши за посиланням, ви можете знайти більше фото з Design IT Суботи, а також презентації всіх доповідей.

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения