г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

5та всеукраїнська конференція для підприємців Entrepreholic!

entrepreholic-adЗасновники Tickets.ua, WowDetox, HeyDay, Imena.ua, “Світське життя з Катериною Осадчою”, Лайфхакер, Сoncepter, Mystery Play та інших успішних українських проектів будуть виступати на п’ятій конференції з підприємництва Entrepreholic!. 20 годин продуктивної роботи над собою, своєю ідеєю та бізнесом, щоб збільшити продажі мінімум у 20 разів.

Конференція Entrepreholic! слугувала початком своєрідного буму освітніх проектів в Україні. Починаючи з 2011-го року і протягом наступних п’яти, вона була подією must visit для кожного підприємця.

11 та 12 червня учасників конференції будуть навчати кращі спеціалісти у галузі digital, інтернет-маркетингу, продажів, управління персоналом, брендінгу тощо. Вас навчать продавати ВСЕ, абсолютно все, навіть повітря (спеціальний майстер-клас від Слави Баранського з Лайфхакера).

В одному залі зберуться і гуру бізнеса з багаторічним досвідом, і ті, хто спалахнув з класною ідеєю лише недавно. Учасники будуть ділитися один з одним труднощами, проблемами, говорити про зворотній бік успіху начистоту.

Якою б не була погода — на Entrepreholic! буде спекотно.

Організатори: Startup Ukraine — навчальний центр для підприємців.

Коли: 11 та 12 червня

Місце: “АртПричал”, м. Київ, ул. Набережно-Хрещатицька, причал №2

Реєстрація та подробиці: http://goo.gl/m5hfP8

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения