г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

16 квітня відбудеться найбільша IT-конференція Східної Європи — iForum-2015

banner_851x315Найкрутіша конференція айтішників відбудеться 16 квітня в МВЦ. Щорічно iForum збирає тисячі інтернетчиків і бізнесменів з України та країн ближнього зарубіжжя. У 2015 році конференція для тих, хто вміє і хоче заробляти в Мережі, стане перемогою інтелекту, волі та ідей над війною і кризою.
 

Для слухачів Комп’ютерної Академії ШАГ діє спеціальна пропозиція — знижка 20%. Для цього необхідно ввести при реєстрації промокод 658422.
 

До вже традиційних чотирьом потокам — Бізнес / Стартапи, Реклама, Технології та E-сommerce — приєднається потік «Айтішники рятують світ: волонтерські проекти».
 

«Гарячими» цього року на iForum будуть теми виходу з кризи — механізми просування та розвитку в умовах жорсткої економії бюджетів. Серед трендових доповідей — загальна «мобілізація»: перехід на мобільні платформи та використання 3G в різних сферах. Будуть також актуальні зараз теми цифрового суверенітету та інформаційної війни.
 

На конференції в п’ятому потоці вже підтверджена англомовна секція «The Art of Going Global», секція «iCity / Smart Urbanism», в якій розкажуть про big data, open data, «розумному» транспорті, енергетиці і не тільки, а у виставковій зоні розміститься Smart City Zone.
 

Smart City Zone — це міні-приклад «розумного» міста », представлений на iForum. Це наочне рішення, які допоможе бізнесу розвиватися і рости навіть в умовах складних часів.
 

Серед учасників — власники бізнесів, топ-менеджери великих компаній, початківці стартапери і просто користувачі. Ті, хто створював Уанет, і ті, хто розвиває його сьогодні.
 

Зареєструватися на конференцію можна на сайті iforum.ua, а отримати додаткову інформацію — за телефоном 201-01-03.

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения