г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

15 жовтня 2016 року відбудеться 6-а конференція Lviv Freelance Forum 2016 (Autumn).

eng1Яка буде проходити традиційно в будівлі готелю Дністер і збере близько 300 фрілансерів, лідерів невеликих аутсорсингових команд і власників малих і середніх аутсорсингових компаній.

Конференція буде проходити протягом одного дня одночасно на трьох потоках.

* Потік «Bid & Tender» про продажі і взаємовідносинами з клієнтами на Upwork. Як написати killer proposal ?, чи можливо відфільтрувати безпроблемних клієнтів на попередньому етапі ?, як побудувати таку репутацію, щоб займатися тільки клієнтами, які самі прийшли ?, інші джерела отримання клієнтів і як зробити клієнтів «вічними».

* Потік «Evolution» для досвідчених фрілансерів, які вже працюють на Upwork з хорошим Рейт з постійними замовниками, але замислюються «а що далі?». Питання, які будуть розглядатися: можливо на Upwork фрілансеру працювати з Рейт більше 50 $ / рік ?, як виглядає лайфстайл і вихід на пенсію «вічного» Контрактора ?, для чого відкривати власну агентство ?, приклади успішного переходу з фрілансу в стартап і назад.

* Потік «Business Outsourcing» для власників і топ-менеджерів малих аутсорсингових компаній від 5 до 80 співробітників. Як визначити своє місце на висококонкурентному ринку IT-сервісних компаній ?, можливо продавати не тільки годинник девелоперів ?, приклади успішного позиціонування компанії, переваги та недоліки розподіленої компанії, як краще будувати команду і корпоративну культуру компанії, фінансовий менеджмент і що робить групу проектів на самому справі компанією.

Вже відомо близько 20-ти доповідей, які прозвучать на конференції. Ми будемо говорити про тих, як вибрати правильного клієнта і проект, про стратегію розвитку вашої аутсорсингової компанії, поділимося з вами бізнес-техніками, які збільшать ваші доходи і нюанси банківського обслуговування.

Детальніше: http://freelance.lviv.ua/

Спеціально для студентів КА ШАГ ми даємо знижку 10% при реєстрації на конференцію. Для отримання знижки потрібно в полі додаткова інформація ввести Промокод: ШАГ010

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения