Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Семінар «Дизайн: як стати затребуваним»

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Популярність професії дизайнер постійно зростає - це престижно, прибутково і цікаво, конкуренція величезна! Як вижити? Чому при однакових вихідних даних одні дизайнери швидко виходять в топ, а в інших нічого не виходить? Секрет в умінні правильно себе подати.

Якщо мрія про творчу професію оселилася у Вашій свідомості, але професія дизайнера здається ненадійною, запрошуємо на семінар «Дизайн: як стати затребуваним». 25-го лютого о 16:00 ведучий викладач кафедри Комп'ютерна графіка та дизайн розповість, як не потонути в морі з шаленою конкуренцією.

Ви дізнаєтеся:

  •  з чого складається must have сучасного дизайнера;
  • 5 секретів оформлення робіт для behance;
  • як починаючому дизайнерові зібрати портфоліо;
  • 7 хитрощів профілю LinkedIn для дизайнера;
  • що НЕ варто писати в резюме;
  • як уникнути провалу на співбесіді.

Семінар буде цікавий, як початківцям-дизайнерам, так і тим, хто тільки мріє змінити життя на краще.

Почніть з малого, зареєструйтесь на безкоштовний семінар!

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ