Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Запрошуємо на пробний урок "Тестування ПЗ - Довіряй, але перевіряй"

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Одвічна проблема: всюди IT, куди б піти? Ви, звичайно, вже чули і про зарплати, і про престиж, і про те що IT-шниками стають тільки розумні... Але як знайти свою справу? Яка буде приносити не тільки дохід, а й задоволення?

 

На майстер-класі 22 лютого о 12:10 поговоримо про нашумілу професію QA-інженера. Комп'ютерна Академія ШАГ віддає на поталу кращого викладача професійного спецкурсу і випускника Академії. Від нього Ви дізнаєтеся:

 

  • Чому багато хто хоче тестувати ПЗ?
  • Як стають тестувальниками?
  • Як зрозуміти, що таке «якість ПЗ»?
  • Як перевести на человечского «баг» і «баг репорт»?
  • У чому різниця між QA (Quality Assurance) і Quality Control.

 

Хочете побудувати кар'єру в IT, але поки не вирішили з чого розпочати? Почніть із знайомства з однією з найпопулярніших професій і зареєструйтеся на захід:

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ