Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Пробний урок «Що повинен знати сучасний інтернет-маркетолог»

25 Березня

16:30

Безкоштовно

вул. Малом'ясницька, 9/11

15-55

Ви хочете освоїти цікаву професію, яка дозволить працювати віддалено і добре заробляти? Інтернет-маркетинг входить в ТОП найбільш затребуваних професій на сучасному ринку праці. Зараз навіть найуспішніші бізнеси знаходять більшість своїх клієнтів саме в інтернеті. Це стало можливим завдяки розвитку технологій і професійному зростанню інтернет-маркетологів. Разом зі зростанням зарплат і попиту зросла і конкуренція серед digital-спеціалістів. Хочете дізнатися, як стати затребуваним фахівцем і перестати переживати про завтрашній день?
Комп'ютерна Академія ШАГ запрошує всіх від 18-ти років і старше на безкоштовний пробний урок «Що повинен знати сучасний інтернет-маркетолог». 
25-го березня о 16:30 Ви дізнаєтеся:

  • Найнеобхідніші Скіл для роботи інтернет-маркетолога.
  • Як себе прокачати, щоб стати конкурентоспроможним фахівцем.
  • Одна година з щоденної рутини інтернет-маркетолога, на прикладі, аналізу конкурентів з використанням безкоштовних і платних сервісів

 

У всіх учасників вебінару буде можливість поспілкуватися з практикуючим фахівцем і дізнатися про всі інсайди професії з перших вуст. Щоб отримати посилання на трансляцію, зареєструйтесь, будь ласка.

Замовити зворотній дзвінок
Запрошуємо!
Презентація ліцею IT STEP School: знайомство з вчителями

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація