Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Пробний урок «Що повинен знати сучасний інтернет-маркетолог»

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Ви хочете освоїти цікаву професію, яка дозволить працювати віддалено і добре заробляти? Інтернет-маркетинг входить в ТОП найбільш затребуваних професій на сучасному ринку праці. Зараз навіть найуспішніші бізнеси знаходять більшість своїх клієнтів саме в інтернеті. Це стало можливим завдяки розвитку технологій і професійному зростанню інтернет-маркетологів. Разом зі зростанням зарплат і попиту зросла і конкуренція серед digital-спеціалістів. Хочете дізнатися, як стати затребуваним фахівцем і перестати переживати про завтрашній день?
Комп'ютерна Академія ШАГ запрошує всіх від 18-ти років і старше на безкоштовний пробний урок «Що повинен знати сучасний інтернет-маркетолог». 
6-го листопада о 12:10 Ви дізнаєтеся:

  • Найнеобхідніші скіли для роботи інтернет-маркетолога.
  • Як себе прокачати, щоб стати конкурентоспроможним фахівцем.
  • Одна година з щоденної рутини інтернет-маркетолога, на прикладі, аналізу конкурентів з використанням безкоштовних і платних сервісів

 

У всіх учасників уроку буде можливість поспілкуватися з практикуючим фахівцем і дізнатися про всі інсайди професії з перших вуст. Кількість місць обмежена, зареєструйтесь, будь ласка.

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше