Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Вебінар "ТОП-6 мов програмування 2023"

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

 

Програмування - це круто і, звичайно ж, цікаво. Вивчення основ програмування допомагає вирішувати складні завдання, аналізувати та приймати правильні рішення.

 

Плюс професійний програміст, що має відповідні знання, здатний заробляти величезні суми. Тому, щоб стати таким високооплачуваним профі, доведеться спочатку вибрати, а вже після - вивчити мови програмування. Саме для того, щоб ви дізнались, які мови програмування зараз найактуальніші, Комп’ютерна Академія IT STEP разом з Харківським ІТ-кластером створили вебінар "ТОП-6 мов програмування 2023".

 

На вебінарі на вас чекає: 

  • Найпопулярніші мови програмування
  • Для чого їх використовують 
  • Чим мови відрізняються одна від одної
  • Які є переваги та недоліки в кожній мові
  • Який попит на ринку праці на спеціалістів 
  • Які зарплати у розробників на різних мовах програмування


Реєструйтесь вже зараз і дізнайтесь, які мови треба вивчати у 2023 році!

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше