Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Онлайн майстер-клас для школярів «Прийоми просування роликів»

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Якщо улюблене хобі Вашої дитини You Tube і вона мріє стати знаменитим відео-блогером, зареєструйте її на безкоштовний онлайн майстер-клас «Прийоми просування роликів». Школярі обов'язково оцінять, а Ви зможете переконатися, що Комп'ютерна Академія ШАГ вміє перетворювати таймкілери в корисні заняття.


18-го травня о 15:00 запрошуємо школярів 13-14 років прокачати свої навички у створенні стильних відео. Викладач Малої Комп'ютерної Академії ШАГ покаже кілька фішок роботи в програмі Sony Vegas і з технологією chroma key. Ці фічи допоможуть зробити відео-контент більш впізнаваним і інтерактивним.


Посилання на трансляцію відправимо напередодні заходу, для цього обов'язково потрібно зареєструватися:

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ