Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Вебінар «Професія графічний дизайнер»

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Ви легко ілюструєте свою думку графічно? Часто помічаєте за собою бажання візуально поліпшити що-небудь, відчуваєте дискомфорт при погляді несмаку? Це в Вас прокидається дизайнер! Всіх від 15-ти і старше, хто впізнав себе в попередніх висловлюваннях, Комп'ютерна Академія ШАГ запрошує зануритися в тонкощі дизайну на безкоштовному вебінарі «Професія графічний дизайнер». Навіть не думайте, що може щось не вийти!

 

29-го квітня о 18:00 чекаємо вас на онлайн-зустрічі з куратором напряму «Комп'ютерна графіка та дизайн» в Академії ШАГ, успішним дизайнером, завідувачем кафедри «Комп'ютерна графіка та дизайн» в Харківській філії - Дмитром Даньшиним. Він розповість:

• Як різні види дизайну реалізуються на практиці.

• З якими завданнями стикається графічний дизайнер;

• Які технічні знання потрібні дизайнеру;

• Чому бути дизайнером цікаво.

 

На прикладі логотипу Нової Пошти, іконки Instagram і плаката ви переконаєтеся, що дійсно якісний дизайн робити не так вже й складно. Головне  освоїти певні інструменти і розвивати дизайнерський талант. На вебінарі також зможете переконатися, що професія вам підходить і дізнатися як стати хорошим дизайнером.

 

Не проґавте шанс зробити крок у цікаве майбутнє! Реєструйтеся:

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше