Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Пробний урок «Створення інтер'єру за годину»

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Дизайн інтер'єру - це професія, яка буде актуальна доти, поки люди потребують організації простору навколо себе - завжди. А також дизайн інтер'єру - це справжнє покликання для тих, хто любить творчість і порядок у всьому. Дизайнерами не народжуються, ними стають, і ми в Комп'ютерної Академії ШАГ знаємо як!

Запрошуємо всіх від 15-ти і старше, кому цікаво спробувати роботу дизайнера інтер'єру на собі на пробний урок «Створення інтер'єру за годину». 13-го жовтня о 18:00 ведучий викладач курсу і досвідчений дизайнер-практик розповість:

  • Що потрібно вміти дизайнеру?
  • Які креслення використовують в дизайні інтер'єру.
  • Візуалізатор і дизайнер - в чому різниця?
  • З чого починається робота дизайнера інтер'єрів?

Якщо Ви помічали за собою бажання переклеїти шпалери у всіх друзів, викинути старе крісло або навпаки - завжди знаєте, як старому дати нове життя, то Вам точно варто потрапити на цей урок. Він допоможе вирішити, чи варто Вам перетворити ці захоплення в справу всього життя.

Щоб потрапити на пробний урок, потрібно обов'язково зареєструватися!

 

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ