Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Вебінар «Дизайнер інтер'єру: з чого почати»

Безкоштовно

онлайн

15-55

Дизайн інтер'єру - це професія, яка буде актуальна доти, поки люди потребують організації простору навколо себе - завжди. А також дизайн інтер'єру - це справжнє покликання для тих, хто любить творчість і порядок у всьому. Дизайнерами не народжуються, ними стають, і ми в Комп'ютерної Академії ШАГ знаємо як!

Запрошуємо всіх від 15-ти і старше, кому цікаво спробувати роботу дизайнера інтер'єру на собі на безкоштовний вебінар «Дизайнер інтер'єру: з чого почати». 27-го травня о 18:00 ведучий викладач курсу і досвідчений дизайнер-практик Олена Григор'єва вийде в ефір, щоб розповісти:

• Що потрібно вміти дизайнеру?

• Які креслення використовують в дизайні інтер'єру.

• Візуалізатор і дизайнер - в чому різниця?

• З чого починається робота дизайнера інтер'єрів?

Якщо Ви помічали за собою бажання переклеїти шпалери у всіх друзів, викинути старе крісло або навпаки - завжди знаєте, як старому дати нове життя, то Вам точно варто подивитися цей вебінар. Він допоможе вирішити, чи варто Вам перетворити ці захоплення в справу всього життя.

Щоб подивитися вебінар, потрібно обов'язково зареєструватися!

 

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована приватна школа з поглибленим вивченням IT та іноземних мов для 1-11 класів. Тиснить, щоб дізнатись детальніше!
Набір триває
Професійна комп'ютерна освіта. Старт навчання у травні. Встигнить зайняти місце в групі!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація