Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Вебінар «Дизайнер інтер'єру: з чого почати»

Безкоштовно

онлайн

15-55

Дизайн інтер'єру - це професія, яка буде актуальна доти, поки люди потребують організації простору навколо себе - завжди. А також дизайн інтер'єру - це справжнє покликання для тих, хто любить творчість і порядок у всьому. Дизайнерами не народжуються, ними стають, і ми в Комп'ютерної Академії ШАГ знаємо як!

Запрошуємо всіх від 15-ти і старше, кому цікаво спробувати роботу дизайнера інтер'єру на собі на безкоштовний вебінар «Дизайнер інтер'єру: з чого почати». 27-го травня о 18:00 ведучий викладач курсу і досвідчений дизайнер-практик Олена Григор'єва вийде в ефір, щоб розповісти:

• Що потрібно вміти дизайнеру?

• Які креслення використовують в дизайні інтер'єру.

• Візуалізатор і дизайнер - в чому різниця?

• З чого починається робота дизайнера інтер'єрів?

Якщо Ви помічали за собою бажання переклеїти шпалери у всіх друзів, викинути старе крісло або навпаки - завжди знаєте, як старому дати нове життя, то Вам точно варто подивитися цей вебінар. Він допоможе вирішити, чи варто Вам перетворити ці захоплення в справу всього життя.

Щоб подивитися вебінар, потрібно обов'язково зареєструватися!

 

Замовити зворотній дзвінок
Запрошуємо!
Запрошуємо на ОНЛАЙН презентацію інноваційного ліцею IT Step School

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація