Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Вебінар "Як знайти першу роботу в ІТ"

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Шукаєте першу роботу в ІТ, але не знаєте з чого почати? Студентам та всім, хто хоче знайти своє місце в сфері технологій, часто складно знайти відповіді на свої питання. Але ми знаємо як допомогти!

 

IT STEP, разом з BazaIT, готові допомогти вам знайти свою першу роботу в ІТ! BazaIT - це компанія, яка має місію знайти ідеальне місце для роботи в ІТ для 1 мільйона людей, і ми раді співпрацювати з ними на цьому заході.
 

На нашому вебінарі "Як знайти першу роботу в ІТ" ми допоможемо вам зрозуміти, як знайти свою першу роботу в сфері інформаційних технологій.

На вебінарі, спікер - Вікторія Наливайко, CEO&Co-Founder BazaIT.com, Founder of reteam, Co-Founder of CareerPartner розглянеме три важливі теми:

 

  • Чи готові зараз компанії брати на роботу джунів?
  • Стратегії пошуку першої роботи в ІТ
  • Особливості підготовки резюме на вакансію


 

Не пропустіть цю унікальну можливість дізнатись більше про пошук роботи в ІТ! Зареєструйтеся на нашому вебінарі та станьте крок ближче до своєї першої роботи в ІТ.

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше