Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Вебінар для школярів "Улюблені герої в 3D"

Безкоштовно

онлайн

12-13

3D-технології - один з найпопулярніших напрямків у сучасному дизайні. Він добре оплачується, це захоплююче і дуже перспективно: ігри, 3D-друк, віртуальна і доповнена реальність, моделювання інтер'єрів - сфери де 3D розвивається найактивніше.

Запрошуємо школярів 12-13 років спробувати себе в ролі 3D-модельєра на безкоштовному online майстер-класі «Улюблені герої в 3D». 17-го липня о 15:00 викладач Малої Комп'ютерної Академії ШАГ в прямому ефірі покаже, як зробити 3D-фігуру улюбленого багатьма героя - Гаррі Поттера. Всього за годину діти познайомляться з можливостями програми Tinkerсad. Після майстер-класу вони зможуть створити будь-якого улюбленого героя вже самостійно.

Хочете, щоб Ваша дитина не витрачала карантин даремно і доторкнулася до азів перспективної IT-професії? Тоді зареєструйте її на онлайн майстер-клас:

Замовити зворотній дзвінок
Запрошуємо!
Презентація ліцею IT STEP School: знайомство з вчителями

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація