Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Пробний урок для школярів "Улюблені герої в 3D"

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

3D-технології - один з найпопулярніших напрямків у сучасному дизайні. Він добре оплачується, це захоплююче і дуже перспективно: ігри, 3D-друк, віртуальна і доповнена реальність, моделювання інтер'єрів - сфери де 3D розвивається найактивніше.

Запрошуємо школярів 12-13 років спробувати себе в ролі 3D-модельєра на безкоштовному уроці «Улюблені герої в 3D». 27-го травня о 16:30 викладач Малої Комп'ютерної Академії ШАГ покаже, як зробити 3D-фігуру улюбленого багатьма героя - Гаррі Поттера. Всього за годину діти познайомляться з можливостями програми Tinkerсad. Після уроку вони зможуть створити будь-якого улюбленого героя вже самостійно.

Хочете, щоб Ваша дитина не витрачала карантин даремно і доторкнулася до азів перспективної IT-професії? Тоді зареєструйте її на пробний урок:

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше