Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Вебінар для батьків майбутніх першокласників. «Як зібрати першокласника до школи»

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Вступ до першого класу - це важлива подія у житті вашої дитини, але іноді це може бути джерелом страху та тривоги як для неї, так і для вас. Але ми маємо відмінну новину! Ми допоможемо вам підготуватися до цього важливого моменту разом з вебінаром «Як зібрати першокласника до школи».

 

29 квітня о 13:00 ми розглянемо такі важливі питання:

 

  • Знайомство з  IТ STEP School - нашою школою, де ваші діти зможуть здобувати сучасну освіту на вищому рівні. Директор школи розповість вам про наші освітні програми, технічне оснащення та можливості розвитку для вашої дитини.

  • Роль батьків у психологічній підготовці дитини до школи - психолог школи розповість вам про важливі аспекти психологічної підготовки майбутніх першокласників та поділиться корисними порадами, як допомогти вашій дитині впевнено вступити до школи.

  • Як правильно зібрати дитину до школи - вчитель розкриє вам секрети успішного підготування дитини до першого дня навчання, поділиться досвідом та надасть корисні рекомендації, як забезпечити комфортний старт вашої дитини у шкільному житті.

 

Не втрачайте можливості отримати корисні поради від професіоналів та підготувати вашу дитину до успішного вступу до школи! Реєструйтесь вже зараз!

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше