Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Вебінар ”Перші кроки до успішної адаптації: поради для батьків майбутніх першокласників”

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Підготовка до першого класу зазвичай супроводжується не тільки радістю, але й певними страхами та переживаннями – і це зрозуміло. Адже ваша дитина переступає поріг нового етапу життя, і їй доведеться зустріти багато нового та незнайомого.

 

IT STEP School допоможе з успішною адаптацією Вашої дитини до школи. Ми знаємо, що першачок має отримати підтримку та бути зміцненим психологічно для шкільного життя. Наші спеціалісти допоможуть із цим, використовуючи свої знання та досвід з психології.

 

Під час нашого вебінару ми: 

  • розповімо про те, як найкраще організувати спілкування з дитиною у період її адаптації до школи;
  • обговоримо основні моменти організації режиму дня першокласника, а також надамо поради щодо правильної організації відпочинку дітей;
  • поговоримо щодо зняття в дітей психологічного напруження після навчального процесу. 

 

А також у Вас буде можливість познайомитись з директором IT STEP School та отримати відповіді на всі хвилюючі питання. Наш вебінар допоможе зробити перехід до школи більш легким та комфортним.

 

Реєструйтеся на наш вебінар та допоможіть своїй дитині успішно адаптуватися до шкільного життя!

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше