Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Вебінар «Дизайнери. Кому вони потрібні»

Безкоштовно

онлайн

15-55

Хороший дизайн вирішує проблему, а не створює її. Можете так?
Якщо Ви не знаєте з чого почати кар'єру дизайнера або вважаєте, що ваші роботи недостатньо гарні, ми допоможемо знайти рішення.
15 червня о 18:00 Комп'ютерна академія ШАГ запрошує всіх, хто хоче перетворити захоплення дизайном в професію на вебінар «Дизайнери. Кому вони потрібні».
На вебінарі ми розповімо про історію виникнення дизайну, про основні напрямки, про ключові цілі та завдання дизайнерів, а також поділимося прикладами найбільш цікавих робіт.

 


Ви дізнаєтеся:

  • 6 правил хорошого тону дизайнера.
  • 7 порад як уникнути фундаментальних помилок в дизайні.
  • Що поглинає Ваш робочий час.
  • Приклади вдалого дизайну і розбір невдалого.
  • Чому бути дизайнером круто?
  • Що вибрати: фріланс або офіс.
  • Навіщо дизайнеру вести портфоліо.

 
Ведучий викладач Комп'ютерної Академії ШАГ, практикуючий графічний дизайнер, художник - Анастасія Кошелева відкриє для Вас світ креативу і творчості! Реєструйтеся!
Не пропустіть шанс змінити своє життя на краще! Прохання зареєструватися, щоб ми могли надіслати вам посилання на трансляцію:

Замовити зворотній дзвінок
Запрошуємо!
Презентація ліцею IT STEP School: знайомство з вчителями

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація