Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Вебінар “10 порад батькам першокласника. Адаптація дитини до школи.”

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Перший дзвоник, перший клас, перша вчителька, батьки з нетерпінням чекають, коли віддадуть свою дитину до школи. Важливою для майбутніх учнів є адаптація до школи, адже перебування там суттєво відрізняється від звичного для них садочка. Адаптація до школи – перехід дитини до систематичного навчання і звикання до нових умов. І цей період звикання до навчання кожен першокласник переживає по-своєму.

Це дуже важливий етап в родині, тому ми створили Вебінар “10 порад батькам першокласника. Адаптація дитини до школи.” саме для того, щоб допомогти батькам майбутніх школярів підготуватися до школи без турбот. 

На нашому вебінарі ми піднімемо такі теми: 

  • Труднощі адаптаційного періоду в школі

  • Етапи та фактори адаптації до школи

  • Соціально-психологічна адаптація

  • Ознаки успішної адаптації дитини до школи

  • Скільки часу займає адаптація в першому класі

  • Як допомогти дитині легше адаптуватися до школи

Тож з нетерпінням чекаємо на вас. Реєтруйтесь саме зараз!

 

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше