Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Мала комп'ютерна академія: пробні уроки для дітей

Безкоштовно

вул. Малом'ясницька, 9/11

11-13

Мала Комп’ютерна Академія ШАГ – це місце, де діти вивчають IT-технології і знаходять нових друзів. Наші студенти – це діти від 6-ти до 16-ти років. Вони навчаються із задоволенням і точно знають, ким хочуть стати. Програма Малої Академії дає змогу кожній дитині спробувати основні напрямки IT – від більш простих технологій до професійних інструментів дизайнерів і програмістів. Згодом визначитися, яка сфера подобається найбільше і чи взагалі потрібно обирати IT своєю професією.


Навчання в МКА ШАГ підійде для будь-якої дитини, незалежно від того ким вона мріє стати. Діти і зараз не уявляють своє життя без гаджетів, в Академії ми навчаємо їх комп’ютерному етикету і грамотності. На живих прикладах пояснюємо, що комп’ютер  - це не іграшка, а  потужний інструмент, володіння яким підвищить конкурентоспроможність фахівця в будь-якій сфері. Викладачі Малої Академії ШАГ приділяють багато уваги soft skills – навичкам спілкування, які знадобляться  дітям у будь-якій професії.


Перш ніж записатися на навчання кожна дитина може спробувати себе в ролі студента Малої Комп’ютерної Академії ШАГ, завітавши на наші безкоштовні пробні уроки. Карантин досі триває, тож за один раз ми можемо прийняти не більше 9-ти дітей.


Щоб записати дитину на пробний урок обов’язково зареєструйтеся, заповнивши форму нижче:
 

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована приватна школа з поглибленим вивченням IT та іноземних мов для 1-11 класів. Тиснить, щоб дізнатись детальніше!
Набір триває
Професійна комп'ютерна освіта. Встигнить зайняти місце в групі!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація