Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Пробний урок “Про що розповідає писанка?”

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Як підготувати дитину до школи? Це питання хвилює багатьох батьків, і ми знаємо, як допомогти у цьому питанні. Запрошуємо дітей 5-6 років на пробний урок до курсу STEP to School: підготовка до школи. На уроці ми ознайомимося з народними звичаями та традиціями фарбування яєць на Великдень, а також допоможемо розвинути творчі та моторні навички та підготуватися до школи.


Після закінчення уроку Ваша дитина буде:

  • мати поглиблені знання  про свято Великодня;
  • знати народні звичаї та традиції святкування Великодня;
  • вміти працювати з ручними інструментами (ножиці, кольоровий папір, клей).

Підчас пробного уроку на батьків чекає презентація IT STEP School та зустріч з директором школи

 

Пробний урок буде проходити у нашій Академії, за адресою: вул. Малом’ясницька 9/11

 

Не пропустіть можливість підготувати дитину до школи та розвинути творчі та моторні навички з нашими професійними викладачами. Запишіть свою дитину на пробний урок вже зараз!

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше