Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Пробний урок "Часова капсула: подорож у минуле геймінгу 80-х"

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Уявіть, як цікаво було б поглянути на світ комп'ютерних ігор з 80-х років! Але чи замислювалися ви, як ці ігри насправді створюються? Ми знаємо, що вивчення програмування може бути викликом, особливо для дітей. Але є рішення! Представляємо вам "Часову капсулу: подорож у минуле геймінгу 80-х" - пробний урок, який дозволить вашим дітям дізнатися, як саме створювалися одні з найстаріших ігор, які існували на ігрових автоматах ще в 80-х роках.

 

Часова капсула - це захоплюючий пробний урок, який складається з різних етапів:

  •  знайомства;
  • огляду програми, планування роботи;
  •  розробки графічної частини гри;
  • програмування ігрової механіки;
  • експорту;
  • відповідей на запитання.

Не пропустіть цю неймовірну можливість! Відкрийте двері в світ геймінгу 80-х разом з "Часовою капсулою". Наш пробний урок надасть вашій дитині унікальний досвід створення власної гри та відчуття справжнього розробника. 

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше