Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Вебінар «Основи 3D-моделювання в 3Ds Max»

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Мрієте про творчу професію і реалізації своїх талантів? Сумніваєтеся, що це можливо? Спробуємо довести зворотне: запрошуємо всіх від 16-ти і старше 13-го червня о 12:00 на вебінар Академії ШАГ з 3D-графіці.

Півтори години пролетять непомітно: під менторством практикуючого дизайнера Ви познайомитеся з можливостями професійної програми 3ds Maх. Можливо спробуєте створити 3D-моделі і визуалізуєте результат.

3D-визуализатори мають спеціальні навички, завдяки яким вміють проєктувати будь-що! На вебінарі Ви зможете зрозуміти чи підходить Вам професія 3D-визуализатора, або Ви роздивитеся в собі дизайнера інтер'єрів, або, можливо, Вас чекає кар'єра дизайнера в гейм-індустрії.

У будь-якому випадку: не спробуєш - не впізнаєш. Вебінар безкоштовний, ми відправимо посилання на трансляцію на ел. пошту та смс, тому зареєструйтеся, будь ласка:

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ