Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Пробний урок «Створення будиночків в Sketch UP»

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

3D-технології - це справжній тренд IT-індустрії. Чим раніше розберешся, тим швидше станеш профі і почнеш заробляти на своїх захопленнях.

Батьки, якщо Ваша дитина любить малювати, ліпити з пластиліну і легко спілкується з комп'ютером, Вам варто записати її на пробний урок «Створення будиночків в Sketch UP».

Запрошуємо школярів 9-10 років 10-го лютого о 16:30 спробувати себе в трендовій 3D-сфері. За урок діти встигнуть:

  • Розібратися, що таке Sketch UP.
  • Створити власні 3D-моделі.
  • Зберегти моделі для використання в іграх.
  • Зберегти під друк на 3D-принтері.

 

Можливо, цей урок стане першим кроком Вашої дитини до кар'єри 3D-визуализатора, архітектора VR або game-дизайнера. Не забудьте забезпечити дітей флешками, щоб через багато років була можливість побачити з чого все починалося.

 

Враховуючи карантинні обмеження, просимо вас взяти засоби індивідуального захисту, а також зареєструватися на подію, адже кількість місць строго обмежена!

Участь в уроці безкоштовна, вхід за реєстрацією:

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ