Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Пробний урок «Minecraft – цікаве програмування»

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Ми знаємо, що батьків дуже хвилює захоплення дітей комп’ютерними іграми! Тому створили освітню програму, яка ідеально поєднує користь та інтереси сучасних дітей – «Minecraft – основи програмування». Пропонуємо не вірити словам, а спробувати!

Запрошуємо школярів 4-5 класів на безкоштовний урок «Minecraft – цікаве програмування» 13-го жовтня о 15:00.  

За один урок діти встигнуть:

  • Познайомитися із програмою Minecraft Education Edition і дізнаютися як можна навчитися програмуванню у всесвіті улюбленої гри.
  • Запрограмувати агента і з його допомогою створити будівлю у стилі лофт.
  • Познайомитися з викладачем курсу і спробувати роль студента.

 

Майнкрафт – це чудовий спосіб заохотити дітей вивчати складні дорослі речі, але зрозумілою для них мовою. Якщо у Вашій родині росте майбутній комп’ютерний геній, який захоплюється грою Minecraft, допоможіть йому зробити перший крок в сторону майбутньої кар’єри.

Зареєструйте дитину на безкоштовний урок:

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше