Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Пробний урок "Математика" в IT STEP School

Безкоштовно

вул. Малом'ясницька, 9/11

10-15

Математика  лякає і засмучує Вашу дитину? Ви разом згадуєте  шкільну програму до пізньої ночі? В IT STEP School є чарівне зілля від таких проблем! Ми готові поділитися його рецептурою на пробному уроці 23-го жовтня о 17:00!

Запрошуємо хлопців і дівчат 5-10 класів розширити межі свідомості і навчитися розуміти, а потім і любити математику. На безкоштовному уроці математичної магії діти дізнаються:

  • Як пов’язане чаклунство  і математичні закони.
  • Як зачаклувати своїх друзів і батьків, використовуючи математику.
  • Чи впливає математика на свідомість людини?

Діти зможуть познайомитися з атмосферою прогресивного IT-ліцею і вчителем математики і інформаційних технологій. Зрозуміють, що алгебра і геометрія зовсім не страшні, якщо знати певні секрети і вивчати їх так, як ми робимо це в IT STEP School.

Через карантин дітям обов’язково мати при собі маску. Кількість місць в класі строго обмежена, тому реєструйте школярів заздалегідь:

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована приватна школа з поглибленим вивченням IT та іноземних мов для 1-11 класів. Тиснить, щоб дізнатись детальніше!
Набір триває
Професійна комп'ютерна освіта. Встигнить зайняти місце в групі!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація