Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Пробний урок "HR та рекрутинг в іТ-індустрії: новітні методи та інновації"

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Чи знаєш ти, що можна здобути професію в IT навіть без технічних навичок? Якщо ти хочеш отримати вузьку спеціальність в цій галузі, але не знаєш, як знайти своє місце у цьому швидкоплинному середовищі, ми можемо допомогти. Наш пробний урок "HR та рекрутинг в іТ-індустрії: новітні методи та інновації" стане відмінним кроком для твого кар'єрного розвитку.

 

Програма уроку розкриває всі важливі аспекти HR та рекрутингу в ІТ-індустрії. Ти дізнаєшся про особливості цих професій, можливості кар'єрного розвитку та найновіші методи рекрутингу, включаючи використання соціальних медіа та мереж талантів. Ти також дізнаєшся про інноваційні підходи до утримання та розвитку талантів в ІТ-індустрії, що дасть тобі можливість стати експертом в цій галузі.

 

На уроці ти: 

  • Ознайомишся з особливостями та відмінностями HR та рекрутингу, можливостями кар’єрного розвитку
  • Дізнаєшся про новітні технології та методи в області HR та рекрутингу в ІТ-індустрії.
  • Зрозумієш тенденції розвитку ринку праці в ІТ-індустрії та найбільш ефективні підходи до пошуку та відбору талановитих кандидатів.

 

Урок відбудеться за адресою: м. Харків, вулиця Маломʼясницька 9/11 о 14:00.

 

Не зволікай та зареєструйся на наш пробний урок прямо зараз! Після уроку ти зможеш застосувати набуті знання та вміння на практиці, отримати вузьку спеціальність у IT та розширити можливості для свого кар'єрного зростання.

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше