Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Пробний урок до курсу STEP to School. Підготовка до школи

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Ми знаємо, що підготовка до школи може бути викликом для батьків, тому ми запрошуємо Вас та Вашу дитину на захоплюючий пробний урок «Світ тварин», щоб забезпечити малюка необхідними знаннями. 

 

На цьому уроці ви дізнаєтеся, як живуть різні тварини та яку користь приносять людині. Ваша дитина навчиться розпізнавати тварин за їх зовнішніми ознаками, місцем мешкання та способом харчування. Урок розвиватиме логічне мислення та спостережливість, а також виховуватиме пізнавальний інтерес до тварин та дбайливе ставлення до них.

 

5 травня о 16:30 діти розвинуть свої Soft skills:

  • Сформують уміння порівнювати, доводити, вилучати зайве та встановлювати взаємозв'язки між тваринами, що розвиває логічне мислення.
  • Навчаться спостережливості та пізнавального інтересу до тварин, дбайливого ставлення до них, а також уважного слухання співрозмовника. 
  • Навчаться працювати в групі, поважати думку товариша та вчитися домовлятись.
  • Також на уроці будемо розвивати творче мислення та моторику дитини і створимо 3D-вироби своїми руками

Під час пробного уроку на батьків чекає можливість познайомитися з нашою школою. Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання та розкажемо про наші освітні програми та послуги.

 

Не втратьте можливість забезпечити малюка необхідними знаннями та дати їм можливість познайомитися з нашою школою. Зареєструйтеся на наш пробниц урок вже зараз!

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше