Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Пробний урок “Front-End: Анімація та адаптивний дизайн від header до flex-box”

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Навчіться створювати гарні та функціональні інтерфейси з IT STEP Academy. Опануйте найважливіші навички для успішної кар'єри у сфері Front-End розробки. Запрошуємо всіх бажаючих на пробний урок з анімації та адаптивного дизайну "Front-End: Анімація та адаптивний дизайн від header до flex-box".

 

На нашому уроці ми допоможемо вам зрозуміти та вивчити:

  • реалізацію header зі властивістю animation;
  • використання keyframes проміжні кроки в послідовності анімації;
  • адаптування анімації для всіх браузерів;
  • використання позиціонування з прийняття пріоритетів в дії анімації;
  • реалізацію адаптивної сторінки з використанням flex-box.

 

Після закінчення уроку ви практикуєтеся використовувати позиціонування в дії з фреймами анімації, а також отримаєте навички роботи з адаптивною сторінкою та з прийомами flex-box.

 

Не пропустіть можливість розвивати свої навички в Front-End розробці! Реєструйтесь зараз та розпочинайте свій шлях до професійного розвитку!

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше