Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Пробний урок для абітурієнтів "Дизайн для блогінгу"

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

В епоху тотальної діджиалізації без дизайнера не може обійтися жодна сфера, а особливо інтернет-професії. Ви колись міркували про те, чому одні блоги виглядають гармонійними, а інші лише розпорошують увагу? Часто справа у візуальній складовій! Харківський технологічний університет “ШАГ” запрошує  всіх від 15-ти років і старше дізнатися, як грамотний дизайн впливає на інформаційний блог.

7-го червня о 16:30 на пробному уроці “Дизайн для блогінгу” ви можете дізнатися:

  • Навіщо дизайнерські послуги потрібні блогерам?
  • Що таке композиція для блогу?
  • Як правильно підбирати фотоматеріали?
  • Як створити грамотний візуал у Photoshop і створите його власноруч.

На пробному уроці ви познайомитеся з провідним викладачем Харківського технологічного університету “ШАГ” та, можливо, задумаєтеся про вищу IT-освіту. Це гарна та безкоштовна можливість спробувати себе в професії дизайнера та познайомитися із університетом.  Для участі  потрібні лише бажання грамотно креативити та реєстрація, адже кількість місць строго обмежена.

 

Реєструйтеся, щоб взяти участь:

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ