Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Пробний урок: "Створення чарівних новорічних листівок"

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

До Нового Року залишилось дуже мало часу! А ви вже вигадали, як привітати своїх друзів та родичів? IT-технології та векторна графіка можуть стати вам у нагоді! Запрошуємо школярів 13-15 років на безкоштовний  пробний урок «Створення чарівних новорічних листівок»  22-го грудня о 16:30.

На цьому уроці діти:

  • Дізнаються, що таке Мала Комп’ютерна Академія ШАГ і познайомляться з ведучим викладачем.
  • Спробують себе у ролі дизайнера, використовуючи популярну програму Inkscape.
  • Переконаються, що IT  - це досить складно, але дуже-дуже цікаво.

 

Кожен учасник матиме авторську, самостійно створену, листівку. Згодом її можна буде роздрукувати і привітати з Новим роком своїх близьких, тому не забувайте взяти із собою флешки!

 

В Академії ШАГ діють карантинні обмеження: діти можуть перебувати  на території лише самостійно, використовуючи засоби індивідуального захисту.

 

Батьків в цей час чекає приймальна комісія на консультації  щодо навчання. Через карантин кількість місць строго обмежена, тому обов’язково потрібно зареєструватися:

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше