Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Пробний урок "Створення набору неонових іконок"

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Хочете спробувати себе в якості дизайнера?
2 жовтня о 12:00 запрошуємо Вас на пробний урок зі створенню іконок.
За допомогою Adobe Illustrator і Adobe Photoshop ви створите свій набір іконок для подальшого застосування в різних сферах: web-дизайн, поліграфія, оформлення соціальних мереж, підготовка до продажу на стоках. А також ми покажемо, як вигідно відокремити вашу роботу, серед маси інших.
Урок абсолютно безкоштовний і розрахований на дорослу аудиторію 15+ років з нульовими знаннями інструменту. Ці захоплюючі півтори години допоможуть зрозуміти наскільки підходить вам професія дизайнер і як діяти далі.


Через карантин ми можемо прийняти обмежену кількість людей, при собі обов’язково мати  засоби індивідуального захисту. Реєструйтеся, щоб зайняти своє місце в аудиторії.

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ