Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Пробний урок «Створення планети в CyclesRender»

Безкоштовно

вул. Малом'ясницька, 9/11

13-14

3D-технології - один з найпопулярніших напрямків у сучасному дизайні. Він добре оплачується, це захоплююче і дуже перспективно: ігри, 3D-друк, віртуальна і доповнена реальність, моделювання інтер'єрів - сфери де 3D розвивається найактивніше.
Запрошуємо школярів 13-14 років спробувати себе в ролі 3D-моделера на безкоштовному уроці «Створення планети в CyclesRender» 21-го серпня о 16:00.
За півтори години хлопці і дівчата розберуться з інтерфейсом і основними прийомами роботи в програмі Blender, вивчать принципи використання визуализатора CyclesRender і створять власну 3D-модель нашої планети.


Це відмінна можливість для школярів зрозуміти чи цікавий їм сучасний дизайн і познайомитися з провідним викладачем.


У країні діють карантинні обмеження, тому просимо вас взяти засоби індивідуального захисту, а також зареєструватися на подію, тому що кількість місць строго обмежена!


Реєструйтеся, щоб зайняти комфортне місце!

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована приватна школа з поглибленим вивченням IT та іноземних мов для 1-11 класів. Тиснить, щоб дізнатись детальніше!
Набір триває
Професійна комп'ютерна освіта. Встигнить зайняти місце в групі!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація