Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Пробний урок «Створення Web-сторінки персонального портфоліо»

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Сайти великих організацій, Лендінги для малого бізнесу, техпідтримка готових проєктів - це найпопулярніші IT продукти, зрозумілі і доступні широкій аудиторії. Саме тому web-розробники ніколи не сидять без роботи.
 
23 жовтня о 12:00 запрошуємо вас спробувати свої сили в web-розробці і прокачати soft skills (популярне слівце, можна загуглити) на безкоштовному уроці «Створення Web-сторінки персонального портфоліо».
 
Пробний урок веде випускник Комп'ютерної Академії ШАГ. Талановитий IT-шник, який вміло застосовує ці самі soft skills на практиці, поєднуючи навчання у ЗВО, роботу по спеціальності і викладання в Академії - Шевяков В'ячеслав.
 
На пробному уроці Ви особисто:

  • познайомитеся з основами мови розмітки HTML;
  • застосуєте на практиці мова каскадних таблиць стилів CSS;
  • самостійно створите справжню web-сторінку.

До кінця уроку Ви зможете зрозуміти чи підходить Вам web-розробка як стиль життя і покликання, ну і, звичайно ж, будете озброєні чорновим варіантом портфоліо для майбутніх співбесід. Хто хоче, той діє і досягає цілей, а хто не хоче - той шукає відмовки!
 
Дійте, реєструйтеся на безкоштовний урок:

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше