Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Пробний урок «Створення гри Red ball»

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Чи може дитина створити комп'ютерну гру без навичок програмування всього за годину? Так, якщо це студент Малої Комп'ютерної Академії «ШАГ». Якщо Ви переживаєте, що діти тільки і роблять, що «залипають» в комп'ютерні або мобільні ігри, спробуйте замінити це заняття корисним аналогом.
Запрошуємо школярів 11-13 років на пробний урок по gamedev «Створення гри Red ball» 28-го серпня о 15:00. Діти дізнаються, що таке Construct 2, спробують зробити свою гру в стилі платформер і познайомляться з провідним викладачем Малої Академії ШАГ. В кінці уроку у самих спритних буде своя гра і можливість показати її друзям, тому на урок потрібно взяти  флешку!


Через карантинні заходи ми можемо прийняти тільки 9 чоловік, тому реєструйте дитину заздалегідь, щоб їй вистачило місця. Прохання при собі мати індивідуальні засоби захисту.


Участь у пробному уроці безкоштовна. Вхід по реєстрації:

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ