Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Пробний урок  «Створення комп’ютерної гри Фіксики»

Безкоштовно

вул. Малом'ясницька, 9/11

12-13

Запрошуємо хлопців  та дівчат 12-13 років врешті дізнатися, хто ж такі фіксики! 9-го грудня о 18:00 відбудеться безкоштовний пробний урок  «Створення комп’ютерної гри Фіксики». Використовуючи платформу Click team fusion,  учасники уроку створять свою гру-бродилку. В ній один з фіксиків повинен буде відремонтувати проходи, щоб дістатися фінішу.

Під час уроку діти:

  • Дізнаються, що таке Мала Комп’ютерна Академія ШАГ і познайомляться з ведучим викладачем.
  • Спробують самостійно створити справжню комп’ютерну гру.
  • Переконаються, що IT  - це досить складно, але дуже-дуже цікаво.

 

В Академії ШАГ діють карантинні обмеження: діти можуть перебувати  на території лише самостійно, використовуючи засоби індивідуального захисту. Батьків в цей час чекає приймальна комісія на консультації  щодо навчання. Через карантин кількість місць строго обмежена, тому обов’язково потрібно зареєструватися:

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована приватна школа з поглибленим вивченням IT та іноземних мов для 1-11 класів. Тиснить, щоб дізнатись детальніше!
Набір триває
Професійна комп'ютерна освіта. Встигнить зайняти місце в групі!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація